PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644019}

South Park: Kijek prawdy

South Park: The Stick of Truth
8,3 10 129
ocen
8,3 10 1 10129
South Park: Kijek prawdy
powrót do forum gry South Park: Kijek prawdy

Ta gra jest niesamowita. Mój ośmioletni synek jest zachwycony.

ocenił(a) grę na 10
misza_16

Ośmiolatek gra w South Park ? Biedne dziecko...

misza_16

To chyba jakiś żart... A to 16 w Twoim nicku to wiek?

ocenił(a) grę na 7
misza_16

dajesz synowi takie gry ? Oszalałaś kobieto ? daj mu raymana jak już

karbaro

Nie rozumiem. Przecież to gra, a gry chyba są dla dzieci tak?

ocenił(a) grę na 7
misza_16

dziewczyno ta gra jest od 18 lat i nie bez powodu , sa tu kur.wy , aborcje , zabawy analne , didla , chcerz mu zniszczyc psychike ?????? dzieciak ma 8 lat , wciagnij go w jakis sport lepiejj jesli nie chcerz miec w przyszlosci problemow

karbaro

O Boże nie wiedziałam. Ale po co robić takie gry skoro dzieci nie mogą w nie grać?

ocenił(a) grę na 10
misza_16

gry są odskocznią od pracy problemów oraz są takim małym hobby czy światem fantazji każdego z graczy, ale zgadzam się z przedmówcami dzieciakowi sport się przyda... i mała rada dobieraj odpowiednie gry dla niego pozdrawiam :)

ocenił(a) grę na 7
adamszlachta71

ODPOWIEDNIE GRY DLA DZIECI
Castle of illusion miki mouse
Puppeteer
Rayman Legend
Sonic
Grid 2
Tekken
Naruto

ocenił(a) grę na 7
karbaro

Gry to nie hobby Adam tylko nalog z dziecinstwa , osobiscie mam 12 letniego siostrzenca ktory gral w gry gatunku horror i zniszczyla mu sie troche psychika , ciotka zapisala go do psychologa i teraz ma 15 lat i niby jest nim normalnie ale ich chowanie to ich sprawa ja gdy bede mial syna nie bede go oszukiwal jakimis bajkami czy gierkami z disneya bo w zyciu nie zawsze wszystko sie konczy szczesliwie , skonczy 4 lata bede mu puszczal walki mika tysona , skonczy 8 zapisze go na basen , skonczy 11 zapisze go na box , 15 lat kiu kushin lub ju jutsu a potem 17 lat lajtowo silownia , ale nie chce byc jakims surowym ojcem i do niczego go nie bede zmuszal lecz chce aby wyrusl na silnego pewnego siebie faceta a nie zeby uciekal w swiat gier czy filmow

ocenił(a) grę na 10
karbaro

rozumiem to i szanuje twoją wypowiedz ale tak jak napisałem to tylko "odskocznia"... poza tym wszystko jest dla ludzi. Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 9
misza_16

Każda gra na pudełku ma informacje czy jest dla dorosły czy dla dzieci. Tzw. PEGI.
http://www.pegi.info/pl/index/id/369/

ocenił(a) grę na 9
misza_16

No co Wy, to przeciez wkret jest

ocenił(a) grę na 10
misza_16

Ośmioletni synek? Brawo. Gra jest od 18 roku życia, a w Europie jest wersja cenzurowana nie bez przyczyny. Sama bajka nie jest dla dzieci, a co dopiero ta gra. Świetna i polecam gorąco ale dla osób pełnoletnich

ocenił(a) grę na 7
misza_16

Jak dla mnie to komentarz trolla, bo jak można o grze się wypowiadać jak w nią się nie grało a do tego mówić o 8-letnim dziecku, że w nią grało...
Jeśli to nie troll, to radzę się zainteresować tym, że nie każda gra i animowany film jest dla dzieci, są po to oznaczenia wiekowe i na filmach i grach by wiedzieć mniej więcej od jakiego przedziału wiekowego można poznać materiał na nich zawarty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones