PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615695}
7,2 489
ocen
7,2 10 1 489

Silent Hill: Origins
powrót do forum gry Silent Hill: Origins

klimatem dorównuje 1, 2, 3, - dźwięk jak zawsze świetny , klimat baaaardzo dobry , gra wymiata , wspaniała grafika , jest u mnie w nr 1

ocenił(a) grę na 7
SKAMANDRYT

pomijając nieścisłości z fabułą, za dużo walki, oczywiście ostatniego bossa, a grafika jest nieważna

melson903

no ostatni boss byl szczegulnie latwy - ale straszny to chyba sam szatan byl ? hehehe - na pierwszy rzut oka nie do rzejscia ale szybko sie go rozwala z kalacha

ocenił(a) grę na 7
SKAMANDRYT

Plus najlepiej wg mnie zaprojektowane lokacje z całej serii,szczególnie ogromniaste sanatorium,czy teatr ze swoją niezwykle klimatyczną główną salą.

timcer

gra swietna ma swoj klimat al emysle ze gdyby wczesniejsze wersje poprawic graficznie to bylyby troche lepsze SH 1 ,2 ,3

SKAMANDRYT

bez oceniania grafiky , klimat dobry ale.. te niedociagniecia -savy jesli o nich nie pamietacie a zginiecie to kur..wica pochlonie was :) i wlasnie za to odejmuje od 10 -3 pkt
-sterowanie za to kolejne 2 -reszte odjalem za mniejsze grzeszki

lukedevilmeister

sterowanie bylo takie w kazdej czesci i to wlasnie ma swoj klimat i urok , swietna muzyka , dzwiek ( z tego słynie silent hill - wszystkie czesci ) , rzuty kamery - z roznych ujec kadru ( to jest klimat w silent hill i dlatego sie w to gra ) - przedwszystkim ta gra nie jest zwykla gra - dla mnie to symulator koszmaru i spelnil swoja role. pozdrowka

SKAMANDRYT

kamery ,dzwiek( muzyka itp) ok ale sterowanie straszna nadal sie upieram.. dla mnie przekobinowany jak "the room"
ps. i te seve nie widac ich nie ma ich tak gdzie powinny

ocenił(a) grę na 10
lukedevilmeister

Pomimo, ze chyba mowimy w tym samym jezyku, to za cholere nie potrafie cie zrozumiec. Takze moze najpierw opisz po polsku na czym polega twoj problem, bo na razie jest to belkot gimbus w polowie mowiacego po polsku.

ocenił(a) grę na 10
lukedevilmeister

save'y były zawsze zaznaczone na mapce, więc nie ma większego problemu z ich znalezieniem moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones