PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805468}
7,5 4 821
ocen
7,5 10 1 4821
Shadow of the Tomb Raider
powrót do forum gry Shadow of the Tomb Raider

Niemożliwie mocno gryzie mi się mina empatycznej, współczującej i pomagającej wszystkim Lary z zarzynaniem nożem dziesiątek wyszkolonych żołnierzy przeczesujących dżunglę. Z tą grą jest dokładnie ten sam problem co w serii Uncharted, gdzie przygoda zmierzająca ku odkryciu starożytnej tajemnicy koliduje z rzezią w stylu Rambo przez co brak jej należytego stonowania. Jeśli już Lara ma przestać być grzeczną dziewczynką, to niech przynajmniej zostanie to uzasadnione scenariuszowo i miejmy okazję dostrzec jej przemianę. Niestety tutaj się to nie udało - podobnie jak w poprzednich odsłonach nowej trylogii. W oryginalnych Tomb Raiderach - które dzisiaj uchodzą za kanciaste i nieładne - ten dysonans w ogóle nie istniał.


Nie jest to zła gra, ale też nie jest to najlepsza część reebotu. Wizualnie wygląda świetnie a utwory ambientowe dobrze komponują się z otoczeniem, ale jednak pierwsza i druga część były dla mnie znacznie ciekawsze.

ocenił(a) grę na 7
Sportwell

Na liczniku mam 30 godzin i ukończyłem 44% gry, a jakoś nie zauważyłem tych "dziesiątek wyszkolonych żołnierzy przeczesujących dżunglę".

ocenił(a) grę na 6
Lukas_Art

W końcu się pojawią w ramach rozwoju głównego wątku fabularnego.

ocenił(a) grę na 7
Deakon_Black

Dlatego oszczędzam punkty rozwoju, bo coś tak czuję, że z czasem zrobi się z tego FPS. Tak czy siak gra jest naprawdę spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones