PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614889}
8,3 739
ocen
8,3 10 1 739
Sanitarium
powrót do forum gry Sanitarium

Wyjątkowa!

ocenił(a) grę na 8

Wyjątkowa gra pod względem pomysłu na fabułę i za to przede wszystkim ma ode mnie 8/10 również za klimat których w nie których epizodach jest po prostu epicki.I jakby ktoś się zastanawiał nad zagraniem to ja bardzo polecam bo w przygotówkach grafika jest mało ważna więc nawet nie będziecie na to zwracać uwagi.Szkoda tylko że w nie których momentach ma się przestój w rozgrywce ze względu na nie byle jakie zagadki.Taki właśnie przestój często psuje wież gracza z światem gry i czasem lepiej albo zrobić sobie przerwę albo łyknąć jakąś podpowiedz bądź rozwiązanie w necie by brnąć dalej w fabule która jest przecież w przygotówkach najważniejszą częścią gry.Polecam tą gierkę i pozdrawiam :)

DemiaN

Gdzie można dorwać tą grę ?

ocenił(a) grę na 8
mmaakkss

Trzeba trochę poszperać bo ciężko było i jest tą grę zdobyć ogólnie lepiej ją pobrać bądź odkupić od kogoś.A jak jesteś bardzo chętny na zakup tej gry to proszę tutaj link: http://www.gog.com/game/sanitarium

ocenił(a) grę na 7
DemiaN

Gra całkiem całkiem, jednak zdecydowanie 7/10.
Początek w psychiatryku dobry, wizyta w wiosce dzieci - genialna, najlepszy pkt tej gry.
Nawet sterowanie siostrą było też niezłe.
Jednakże już gra jako Grimwall i Olmeck średniawa.
Końcówka niezła - fajny pomysł ze zmianą postaci, ale jednak wolę poruszanie się typowym Maxem.
Ogółem cała fabuła całkiem niezła, jednak granie Olmeckiem jest niższych lotów, a Grimwallem to już wgl słabe.
Przy scenariuszu Olmecka wyskoczył growy bug i szlag mnie mało nie trafił - chodzi o motyw z ustawieniem totemów.
Jak tylko zobaczyłem miejsce to wiedziałem co robić, ale po kilku próbach szlag mnie mało nie trafił.
Co się okazało ? że system postawienia totemów jest oddalony od celu.
Nie wiem czy to było zamierzone czy po prostu błąd - jeśli zamierzone to kurna de.bil jakiś to wymyślił.
Prosta czynność a skomplikowana przez to że pkt podświetlenia zamiast na podstawie jest 4cm dalej gdzieś w trawie - kto na to kur.wa by wpadł !!!
Teraz jak tak mówię, brzmi to głupio, ale sami dojdźcie do tego miejsca i zobaczycie o czym właśnie prawię.
O ile totem jaguara i powietrza był jeszcze gdzieś w obrębie piedestału, o tyle z totemem wodnym to polecieli na całego , czyt. po hu.ju fest !!!
nie dość, że nie jest nawet w przybliżonym miejscu to jeszcze u dołu ekranu z 5cm dalej.
Poważny wkur* błąd.

ocenił(a) grę na 8
settokaiba

Nie pamiętam już zbyt dobrze tej gry, ale jeśli natknąłeś się na taki błąd to tylko mogę współczuć, bo sam wiem jak małe rzeczy potrafią wyprowadzić człowieka z równowagi ;).

ocenił(a) grę na 7
DemiaN

o bardzo proszę, znalazłem w necie zdj z tymi totemami.
2 już ustawione zaznaczyłem kółka w którym miejscu gra kazała je ustawić, a ten trzeci sami widzicie.
jest piedestał, ale ustawić trzeba w trawie.
to co one kurna się materializują nagle w odp miejsce :@

https://s13.postimg.org/4cv4sqw7b/93_sanit_413.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones