PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614889}
8,3 740
ocen
8,3 10 1 740
Sanitarium
powrót do forum gry Sanitarium

Miażdży klimatem

użytkownik usunięty

Niepopularna, lekceważona, a prawdę mówiąc najlepsza gra przygodowa - horror.
Gdyby miała lepszą reklamę/rozgłos spokojnie mogła by pojawić się w top 30.
A tak pewnie większość osób nie ma nawet o niej pojęcia.

ocenił(a) grę na 10

potwierdzam, klimaty gry nigdy wcześniej ani później nie spotkałem, podobnie nic mnie tak nie wciągnęło z gier jak ta.
No może jeszcze Neverhood.

ocenił(a) grę na 10
Maniek_74

I'am Lenny ...Lenny is my name...Klasyka, aż ciary po plecach chodzą i stare dobre czasy się przypominają..Pamiętasz?

ocenił(a) grę na 10

Zdecydowanie niedoceniona.

ocenił(a) grę na 10

Genialny klimat, dobra historia, poschizowane postacie. Jako całokształt mocna gra, nawet na dzisiejsze czasy.

ocenił(a) grę na 10

Niesamowita gra. Szkoda, że nie dotarła do szerszej rzeszy odbiorców. Niestety większość woli odmóżdżające strzelanki, i tej gry nawet by nie zrozumiała.

Mroovkoyad

Właśnie sobie po 10 latach odpaliłem :) BOMBA - niestety nie robią już takich gier...

użytkownik usunięty
moscu

Czy można ją jeszcze gdzieś kupić?

ocenił(a) grę na 10

Na Good Old Games za około 10$, a czasem na allegro za jakieś 60-80 zł. No i ebay.

ocenił(a) grę na 10

Racja, gar jest niezauważona. A to wielka szkoda... Ma wspaniałą, muzykę, fantastyczny scenariusz, no i ten klimat, co może się dziać w głowie po wypadku i w czasie amnezji... Dla nie jedna z najlepszych.

Nieznana ponieważ stworzona przez małe, nieznane studio developerskie DreamForge Intertainment, które nie miało dużej liczby gier na koncie. Większość producji tego studia to gry RPG, kilka przygodówek plus jakieś strategie w tym jedna znana Warhammer 40,000. Nigdy nie zyskali sławy i nie "przebili" się żadną produkcją, wielka szkoda. Sam wpadłem na grę przypadkiem i nawet wtedy, grając pierwszy raz nie doceniałem do końca tej producji. Prawdziwie kultowa.

Wszystkim fanom gier przygodowych polecam posłuchać tego wywiadu http://www.youtube.com/watch?v=PLm5iPnB2mw

tak, mam zamiar w to zagrać, kumpel powiedział mi o metodzie uczenia się ang przez gry komp (ang dubb i and napisy) i ta gra ma dużo dialogów, a poza tym jest podobno mega zajebista :)

giera wymiata właśnie w nią gram, ma kilka błędów i trochę trzeba się n.a.j.e.b.a.c żeby odpalić ją na nowszych sprzętach i OS'ach ale się opłaca, mnie wciągnęła momentalnie chociaż nie przepadam za grami przygodowymi (chyba, że z elementami rpg) ale ta ma naprawdę grubo poshizowany klimat i fajną fabułę...

ocenił(a) grę na 10

To moja ulubiona przygodówka. Przechodzę po raz kolejny. W tej grze klimat wylewa się z poschizowanych dialogów. Gra bardziej przeżycie niż gra jednak zagadki minigry są przegięte pod względem trudności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones