PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630361}
8,4 363
oceny
8,4 10 1 363
Samorost 3
powrót do forum gry Samorost 3

Co prawda Samorost 3 powstaje, Amanita Design opublikowało krótki zwiastun gry, ale premiera będzie na system Android, iOS, Mac i PC w roku 2015! Dodatkowo twórcy obiecują dłuższą rozgrywkę, w porównaniu z poprzednimi częściami Samorost, oraz kilka planet do eksploracji.

Zwiastun:
http://www.youtube.com/watch?v=VoNjWEAHQZ0

"Samorost 3 to trzecia odsłona przygodowej serii autorstwa czeskiego studia Amanita Design. Głównym bohaterem gry jest sympatyczny kosmita, zamieszkały na dryfującej w przestrzeni kosmicznej planetoidzie. Manipulując różnymi elementami otoczenia gracze mają za zadanie pomóc mu w pokonywaniu licznych przeszkód i umożliwić przejście do kolejnych plansz."

Ale fajnie. Chociaż minęło już pół roku i nic.

użytkownik usunięty
Thanos400

Studio zawsze dotrzymuje obietnic. Premierę planowano właśnie pod koniec roku, gdzieś w październiku/listopadzie ;)

O, super, dzisiaj skończyłem nagrywać gameplaya w Samorost 2 i nie miałbym w co grać oprócz Minecraft i Machinarium, więc fajnie.

użytkownik usunięty

Premiera gry przewidziana na początek 2016 roku! Jeszcze troszkę sobie poczekamy.

ocenił(a) grę na 10

Właśnie gram i jestem pod ogromnym wrażeniem. Niesamowity klimat :) Myślałem, że to będzie tylko taka przystawka przed wyczekiwanym Machinarium 2, ale widzę, że to bardzo rozbudowana i starannie wykonana produkcja. Nie dość, że satysfakcjonuja rozrywka, to jeszcze uczta dla oka i ucha.

ocenił(a) grę na 10

Właśnie gram i jestem pod ogromnym wrażeniem. Niesamowity klimat :) Myślałem, że to będzie tylko taka przystawka przed wyczekiwanym Machinarium 2, ale widzę, że to bardzo rozbudowana i starannie wykonana produkcja. Nie dość, że satysfakcjonuja rozrywka, to jeszcze uczta dla oka i ucha.

użytkownik usunięty
NaughtyGuy

Ja też ogrywam trzeciego Samorosta. Jestem na końcowym 7 etapie. Twórcy pracowali nad tą grą 4 lata! A wiadomo coś o Machinarium 2? Bo z tego co czytałem, to tylko fan-made powstaje.

ocenił(a) grę na 10

4 lata? Nie wiedziałem o tym... Ale efekt jest powalający.
O Machinarium 2 niestety nic mi nie wiadomo, poza faktem, że napewno jest w planach. Mam przeczucie że też szybko nie powstanie, niezależne studia zawsze mają pod górkę :/

A jak wrażenia po Samoroście 3? :) Bo teraz pewnie masz go już za sobą.

użytkownik usunięty
NaughtyGuy

Tu już nawet nie chodzi o to że studio jest niezależne. Oni rysują wszystkie plansze, elementy otoczenia, zagadki, a na koniec muszą napisać/wgrać skrypt i poprawić wiele innych rzeczy. Pytasz czy ukończyłem grę, ale przyznam ci się że nie mam ostatnio czasu, ponieważ wracam późno z roboty i mi się nie chce :D Pewnie nadrobię w weekend.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones