PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610057}
7,8 2 232
oceny
7,8 10 1 2232
RollerCoaster Tycoon
powrót do forum gry RollerCoaster Tycoon

Jak w tytule pierwsza część najbardziej mnie porwała na wiele godzin, proste wygodne parki do
zagospodarowania i pełen realizm w samych atrakcjach. W drugiej części za dużo rodzajów
przekombinowanych wagoników, poza tym same parki w scenariuszu nierealne i ciężkie do
zagospodarowania. Co wy na to? Ten kto grał niech się wypowie:D

ocenił(a) grę na 8
sk8ciuk

Grałam i w zupełności się zgadzam ;) To była chyba moja pierwsza gra komputerowa i mam do niej sentyment. Bardzo wciągająca. Nie grałam w inne części i raczej nie zamierzam, ta w zupełności mnie satysfakcjonuje i wątpię, że inne części ją przebiją.

ocenił(a) grę na 10
KuroiTenshi

Ja polecę jedynie dodatki do części pierwszej, co prawda ich tytułów nie pamiętam, ale nie problem wygooglować. Zakupiłem złotą edycję (cz. 1 + dodatki) lata temu (kosztowała całą stówkę ;)) i do tej pory gra mnie bawi. Niewiele jest takich tytułów.

użytkownik usunięty
sk8ciuk

Ja jeśli chodzi o atrakcje dla parku to wolę jednak 2 - sporo fajnych zwłaszcza tych "z dreszczykiem" jak i tych "spokojnych", fakt jeśli idzie o kolejki to za dużo przekombinowanych. Co do scenariuszy to się zgadzam w 100%.

sk8ciuk

Nie grałem w inne części i nie mam przyrównania ale 'jedynka' to naprawdę małe arcydzieło. Również polecam! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones