PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611967}
4,5 116
ocen
4,5 10 1 116
Rogue Warrior
powrót do forum gry Rogue Warrior

Zgadza się gra jest wręcz nieprzyzwoicie krótka. Już nie pamiętam ile zajęło mi przejście RW ale nie trwało to za długo. hehe Do brzegu. Mimo krótkiego czasu rozgrywki jest to gra z całkiem dobrze zrealizowanym strzelaniem. Można sobie przyjemnie ponaparzać. O to chodzi w FPSie. Grafika jak na tamte czasy - przyzwoita. 7/10

STAMiNA

ale optymalizacja zła, a reszta gry jest przeciętna, jeśli grało się wiele innych gier, to widzi się kupiastość tego tytułu.

ocenił(a) grę na 7
The_Fallen

Po c.uj ty śmieciu udzielasz mi się w moich tematach? Nie masz swoich filmwebowych kolegów, wzajemnego kółka adoracji?

STAMiNA

Samo to, że mnie obrażasz gdy nie robię tego samego tobie świadczy o tym jakim zje.bem jesteś!

ocenił(a) grę na 7
The_Fallen

Wypier.alaj mi stąd. Idź do swoich kolegów dyskutować o grach i filmach a nie sapiesz mi jakieś farmazony.

STAMiNA

xD.

ocenił(a) grę na 7
The_Fallen

Jakbyś miał coś oleju w głowie to byś mi nie pisał kretynie w moich tematach po tym jak ci wielokrotnie nawrzucałem. Jesteś zwykłym śmieciem.

STAMiNA

Ty to w ogóle w mózgu nic nie masz, wręcz mózgu ci brakuje. Haha co za śmieć z ciebie.

ocenił(a) grę na 7
The_Fallen

Przestań mnie małpować imbecylu bo to nudne się staje.

STAMiNA

Nie małpuje cię. Czegoś tak głupiego jak Ty udawać nie sposób.

ocenił(a) grę na 7
The_Fallen

Wyjdź. Tam są drzwi.

STAMiNA

Lecz się, człowieku..

ocenił(a) grę na 7
born2run

Lecze się. Trafiłeś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones