PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638130}

Resident Evil 6

BioHazard 6
6,9 3 009
ocen
6,9 10 1 3009
Resident Evil 6
powrót do forum gry Resident Evil 6

Szóstka na plakacie przywołuje u mnie dziwne skojarzenie kobiety robiącej loda żyrafie. To tylko ja, czy ktoś jeszcze to dostrzega? oO

go_frag_yourself

Jak się przyjrzę, też to widzę, ale nie myślałem w ten sposób, dopóki nie przeczytałem twojego posta.

użytkownik usunięty
go_frag_yourself

Ale skojarzenie, nie myślałem w ten sposób, ale......jak się przyjrzeć.....to faktycznie zachodzi taka sytuacja.
Brawo za pomysł :)

ocenił(a) grę na 9
go_frag_yourself

Haha no jak z bliska się przyjrzeć to faktycznie tak to wygląda :D

użytkownik usunięty
raiden19

Albo laska murzynowi.

go_frag_yourself

mi też laska żyrafie xD

użytkownik usunięty
Frost1998PL

Heh, do dzisiaj sprawia takie wrażenie jak na początku :)

ocenił(a) grę na 9
go_frag_yourself

Przez Ciebie za każdym razem jak spojrze na te logo bede widział żyrafe !!! Zboczeniec !!! hehe ;]

użytkownik usunięty
michal2788

Hehehehe, i niestety nie tylko tobie, to jeszcze nic, będzie epidemia żyrafo mianaków :)

Ja pier dole, co ty paliłeś go_frag_yourself?

użytkownik usunięty
barry4500

Każdemu się kojarzy a tobie nie, może ty coś brałeś ?

to że nie ma skojarzeń zoofilskich to od razu trzeba po nim pocisnąć

użytkownik usunięty
KaeM_4

Nikt nie ma skojarzeń zoofilskich...nie tyrasz z tego co inni ?

Wiesz z początku widziałem tam tylko cyfrę 6 i ciężko było mi tam dostrzec coś innego. go_frag_yourself zauważył tam stosunek seksualny oralny kobiety z żyrafą. Nie mówię tego z całkowitą powagą jak jakiś psycholog profesor habilitowany podwójnie no ale dostrzec w tej szóstce takie cuda to trzeba mieć co-nieco krzywizny pod kopułą ;] Teraz chyba i ze mną jest coś nieteges bo widzę że ta żyrafa ma buty wojskowe.

A jak sama gra? Zacząłem grać ostatnio i od razu widzę inny klimat niż w 4 i 5, a tylko w te części grałem.

użytkownik usunięty
KaeM_4

JA też nie dostrzegłem tego podobieństwa żyrafy, kobiety i sex' u oralnego...., z początku miałem wszystkich besztać za to że nawet z loga RE 6 potrafią dokazywać, ale tak z kilka minut odwracałem głowę i nawet przyszło mi to na myśl...
Żyrafa ma buty wojskowe, no i karabin bo to też widzę :)

Czyli nie ma porównania, inni się kłócą że pierwsze serie są mega wypasem, bo nowsze to zero niczego.
Ja myślę z ingerencją w historię, nie sama grafika czy klimat a fabuła, wszystko zmierza w tym samym kierunku :)
Cała seria jet wspaniała, a RE 6 przeszedłem niedawno, zbiór postaci znanych nam wcześniej w jednej grze, i do tego wspaniały system walki i dynamika oświetleń, no no, dobra robota :)

go_frag_yourself

To jest tak stare, że pytań nie mam... Kiedyś jakiś koleś o tym pisał gdzieś tyle, że to jakiś amerykaniec czy angol, w każdym bądź razie było napisane w języku angielskim. Już było nawet na joemonsterze, wykopie i mistrzach kilka miesięcy temu. Kolega pewnie podłapał i szukał ludzi co tego nie widzieli chcąc się pochwalić jaki to jest spostrzegawczy bo wątpię, że ktoś to wyłapał ze zwykłej prawdziwej okładki, bo przerobionych jest już mnóstwo...

Osmulak

"Już było nawet na joemonsterze, wykopie i mistrzach KILKA MIESIĘCY TEMU."
Tyle, że jego wpis za jeden dzień będzie miał rok :)

użytkownik usunięty
Osmulak

Czytałem o tym, ale jeżeli tyczy się to do znaku " 6 " - to wam się coś niunie kipi w główce :)

go_frag_yourself

Kto z mistrzów? :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
AlexGolian

Grzeczniej może niedorozwoju?

ocenił(a) grę na 4
jakub172

Niedorozwojami są dzieci które na różnych portalach typu YouTube czy choćby filmweb.pl pisza teksty typu: "kto od mistrrzów? kto z mistrzowie.org łapa w góre!" no przepraszam no ale to już jest irytujące ;(

AlexGolian

No dobra, ale żeby odrazu tak reagować to trzeba mieć coś nie tak....

jakub172

ja :)

go_frag_yourself

Poważnie ktoś zauważył ten temat PO ROKU? XD No fajnie, miło się dowiedzieć że ktoś to w ogóle przegląda ^^

użytkownik usunięty
go_frag_yourself

I tak beznadzieja....

No tak, zwłaszcza że zerżnąłem ten tekst z 9gaga. Ale nie to się liczy, tylko fakt, że jestem na mistrzach. Ogólnie jestem miło zaskoczony, ale jednocześnie nie wierzę w to, że ludzie są na tyle naiwni, żeby uznać że to ja jestem autorem tego cytatu. Trochę mi się po tym zmieni pogląd na ludzi korzystających z internetu, jakby już nie był wystarczająco niepochlebny.

użytkownik usunięty
go_frag_yourself

Hehehehe, no ja się nie złapałem bo nie ma się czym chwalić, ale nie gniewaj się skoro to nie twój tekst, nie twoja poezja,
musisz mi przyznać że te słowa pisał jakiś burak, nadmienię guziec jakiś :P
I pytanie a nie warto coś własnego wymyślić ?. Nie wiesz co pomogę może to będzie lepsze.

Ale za ten cyctat wielkie brawa, bo jakie kreatywne wypowiedzi się tu nakręciły hehehe :)

dzięki za chwilę radości i mi się też po tym zmieni pogląd na ludzi korzystających z internetu - nie jesteś sam :)

Nie mam głowy żeby wymyślić coś własnego XD A przynajmniej nie na tym poziomie. Mnie osobiście cytat w połączeniu z plakatem rozbawił w ogromnym stopniu, możecie mówić, że jestem zboczeńcem - jakoś mam to gdzieś ^^ Trzeba mieć dystans do wszystkiego, wtedy o wiele lżej się żyje. Nie ma za co :D Ja też się dobrze bawiłem ^^

użytkownik usunięty
go_frag_yourself

Okej, ja jakoś też ostatnio nie mam głowy do myślenia, przez ten upał topi mi mózg....
Mnie plakat z tym cytatem też nie raz rozśmieszył i do dzisiaj się ryję, ale nikt nawet nie pomyślał o tym by by nazwać cię zboczeńcem - ponad 90 % ludzi tutaj ma to samo co my, śmiechy i hihy bo logo RE 6 to zyrafa i ........ ;)
A kto się tak nazywa tym samym się staje :)

ocenił(a) grę na 10

Masz rację, kto wyzywa tak się sam nazywa ;).

użytkownik usunięty
ziomxd

Tak, tak :)

go_frag_yourself

Ty chory człowieku ;_;

lorster

A wy dalej to wałkujecie? ;_;

go_frag_yourself

Zrobiłeś mój dzień xD (tak, wiem że minęło 5 lat)

Dimond

Spoczko, ja dalej tak samo glupi jak wtedy

ocenił(a) grę na 7
go_frag_yourself

Dlaczego jesteś idiotą? Uważasz, że to zabawne?

pawel_nowakk

A co, zamierzasz mnie strofować za post sprzed x lat? I co to w ogóle za pytania? Może Ty mi powiedz, czemu ryś szczerzy zęby rad?

ocenił(a) grę na 7
go_frag_yourself

Założyłeś temat żeby napisać coś takiego. Bezsens.

pawel_nowakk

Ty tak poważnie czy downa masz?

ocenił(a) grę na 7
go_frag_yourself

Ty na poważnie jesteś debilem. Przez chwilę sądziłem, że tylko się wygłupiasz, ale jesteś naprawdę ograniczony.

pawel_nowakk

Hej, z nas dwojga to Ty zacząłeś rozmowę od zapytania 'czemu jestem idiotą'. Powiedz mi jeszcze, że oczekujesz odpowiedzi i naprawdę chciałbyś, żebym Ci przedstawił powód mojego idiotyzmu XD

ocenił(a) grę na 5
go_frag_yourself

To ja tu wpadnę po 8 latach, bo właśnie gram :)
Każdy to dostrzegł od razu. To czołówka najgorszych okładek w historii gier wideo :)

ocenił(a) grę na 6
go_frag_yourself

teraz dopiero to zauważyłem XD

ocenił(a) grę na 7
marcin_lendzion

Tępy prostak.

ocenił(a) grę na 7
go_frag_yourself

I'M NOT THE ONLY ONE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones