PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638130}

Resident Evil 6

BioHazard 6
6,9 3 009
ocen
6,9 10 1 3009
Resident Evil 6
powrót do forum gry Resident Evil 6

Gra jest świetna,masa akcji,świetna fabuła genialna oprawa audio wizualna no i te fenomenalne QTE i tyle znajomych twarzy :) znacznie lepsza od czwórki i piatki gram i jestem pod wrażeniem dla mnie 10/10 P.S Zapomniałem o całej masie bonusów i długości gry :)

użytkownik usunięty
pzm

Całokształt RE 6 to jedna wielka profeska, grając w Resident' a straciłem rachubę czasu, gra totalnie wciąga i ma wiele nowości :)

Zgadzam się,jednak większość jest zawiedziona szóstą częścią,zwłaszcza fanatycy dla których prawdziwy Resident Evil to ten z widokiem z nieruchomych kamer,nie dociera do nich że ta seria już nigdy nie będzie taka jak dawniej i przy każdej nowej części narzekają,irytują mnie takie osoby...

użytkownik usunięty
pzm

Dokładnie, mam to samo, jest coś takiego jak pozytywny fan i negatywny fan, wyróżniają się tym że jedne opowiada innym jaka ta część jest wspaniała, krytykom zaś przeciwnie, inni piszą bzdury że jest świetna, choć nie mieli jeszcze do czynienia z grą,
dlatego my gracze którzy jesteśmy po przygodach z RE mamy uświadomić im w jakim są błędzie, wyzbyć się negatywnych opinii, i przedstawić im pozytywy....w każdym bądź razie - prawdziwy fan ma za nic uwagi krytyków, a sam postawi właściwą ocenę.

Zapraszam cię do forum RE na Facebook' u :)

https://www.facebook.com/groups/residentevilstars/

Ja zaraz zaczynam grać na PC w misje Chrisa,oki dzięki za zaproszenie...

użytkownik usunięty
pzm

Ja już zakończyłem grę :) - poproś o dołączenie :)

Ja chce zaliczyć gre na maksa w singlu czyli wszystkie sekrety wszystkie bronie stroje itp. :) zauważyłem że ludzie wyłapuja sporo błędów w szóstce zwłaszcza na PC, mnie zdarzył się jak dotąd tylko jeden poważny nie można było dogonić Ady samochodem w kampani Chrisa ale rozwiązałem go,trzeba po prostu zmienić sterowanie na mysz i klawiature,bo na padzie nie jest to możliwe :)

użytkownik usunięty
pzm

Dokładnie, dla mnie tylko jedynym minusem jest ograniczona możliwość sterowania, tak jak w RE 5 gdy chciałbym sobie skoczyć, nie mogę, bo skok jest tylko w tedy kiedy gra na to pozwoli :)
Inne minusy to pierdoły, jak dla mnie gra zasługuje na wysoką ocenę ;)

Tak to prawda tez uważam te wszystkie drobne błędy za pierdoły które nie powinny wpłynąć na końcową ocenę gry,poza tym do wersji PC wyszedł juz patch naprawiający te rzeczy które uniemozliwiały ukończenie gry :)

użytkownik usunięty
pzm

Wiem, staram się go pobrać, mam nadzieję że te pierdoły będą tylko Past pierdołami :)

dla mnie sterowanie jest jak najbardziej w porządku,można sobie dopasować do swoich wymagań :) czasem się denerwuje delikatnie mówiąc bo gra jest trudna na wyższych poziomach trudności, gram teraz na weteranie...

użytkownik usunięty
pzm

Dokładnie, a to należny do pierdół :)
Fakt, weteran jest naprawdę zaawansowany - i to jest udowodnione gdy w ciągu 2 tygodni idą w drzazgi trzy klawiatury :)

hahaha :) połamałeś trzy klawiatury? ja gram na padzie,a to przeciez nie jest najtrudniejszy tryb sa jeszcze dwa wyżej których nawet nie będę raczej próbował dla własnego dobra :)

użytkownik usunięty
pzm

Tak, i właśnie dlatego że próbowałem tych ostatnich dwóch, to Euforia albo Trauma !
Już nie chodzi o to że dedałem 10000 razy na rozgrywkę, dlatego że tak proste rzeczy sprawiały trudność :)

Czyli nieudało Ci się ukończyć na tych poziomach trudności?

użytkownik usunięty
pzm

Na ostatnim za cholerę :)

rozumiem ;D

użytkownik usunięty
pzm

Szkoda nerwów :)

fakt,ja teraz ide pograc na weteranie...

użytkownik usunięty
pzm

Życzę szczęścia :)

dzięki :)

użytkownik usunięty
pzm

Napisz jak ci idzie pierwsze kilka minut gry :)

oki jak zaczne próbować na tym poziomie trudności to napisze :) a nie wiesz czy dostaje się jakieś nagrody za ukończenie na nim gry?

użytkownik usunięty
pzm

Raczej nie, ale dostaniesz za zdobycie wszystkich Emblematów węża :)

no wiem że za zdobycie emblematów węża coś się dostaje widziałem na cmentarzu w pobliżu katedry na drzwiach krypty symbol węża więc pewnie po zdobyciu wszystkich będzie można przez nie przejść :) a wiesz że jak dasz na figurke np. Simmonsa to możesz przyciskiem zmieniać i oglądać jego formy mutacji tak smao jest z innymi odkrytymi figurkami nie wszystkimi ale z większością klawiszem zmienia się im np ubiór...

użytkownik usunięty
pzm

Tak to chyba tylko jedyny bonus, prócz tego że odblokujesz morderczy tryb najemników, Eksterminacja to mało powiedziane :) - ale figurki nie tylko można obracać, tak jak w RE 4 czy RE 5 oddają one głos po wciśnięciu klawiszy, w RE 4 łatwo można było je zdobyć, w RE 5 to mega wyzwanie w RE 6 to doskonale wypoziomowali :)

acha,no mi nie chodziło o obracanie figurek tylko o zmiane w tym sensie że możesz klawiszem zmieniać np. u Leona stroje a u Simmonsa wszystkie jego mutacje,tak głosy też są :) ja jeszcze nie odblokowałem najemników mam niezaliczone dwie misje Ady i Jake and Sherry,powtarzam Leona żeby zdobyś wszystkie medaliony bo grając za pierwszym razem sporo pominąłem...

użytkownik usunięty
pzm

No tak, mnie chodzi o całokształt - plus powrót do serii :)
Fakt, ja za pierwszym razem zdobyłem tylko 7 u Leon' a...

rozumiem :)

użytkownik usunięty
pzm

Potem wiedziałem że trzeba to zbierać by coś odblokować, bo w RE 5 też coś takiego było :) Chris I Jake było 15 Emblematów a u Ady 21 :)
potem od nowa i nazbierało się wszystko :)

Fakt te emblematy węża sa bardzo podobne do tych z piątej części emblematów BSAA i nawet taki sam dzwięk towarzyszy ich zestrzeleniu :)

użytkownik usunięty
pzm

Taki rozbijający porcelanę, ale w RE 5 było ich mało 30,
tutaj na kampanię po 25 :) - ale warto je zbierać bo fajne dodatki są ;)
tylko leżą w najmniej oczekiwanym miejscu, np. szuflada biurka czy kontener na śmieci :)

tak ;) tylko że ja mam poradnik ściagnałem sobie z netu więc nie mam problemu z ich odnalezieniem :)

użytkownik usunięty
pzm

W formacie PDF, też mam, ale wolałem najpierw grac bez niego :)

Ja przeszedłem misje Leona bez poradnika,dałem na strone na fb link do Update 1.03 patch poprawia ponoć wszelkie błędy i daje kilka nowych opcji multi...

użytkownik usunięty
pzm

Aha - no widziałem :)
dzięki - przyda się ;) - ja przechodziłem wszystko bez poradnika, trochę główkowania i się dało przejść do końca, ale na PC jednak nie zagram, za słaby komp :)

rozumiem,to na konsoli grasz ;)

użytkownik usunięty
pzm

Tak, ale tylko w tedy kiedy nie mogę na kompa w RE 1, 2 przeszedłem na PS, reszta w sumie tez, ORC i RE 5 tylko na PC przeszedłem :)

ale przeciez komp masz za słaby na RE6? na kopi ściagniętej z netu nie jest mozliwe granie online?

użytkownik usunięty
pzm

mam za słaby dlatego gram na XBX360...
Dlatego pod koniec miesiąca kupuje nowego PC, to zagramy w COOP' ie :)

no tak tylko że ja nie umiem grać online,nie mam orginału...

użytkownik usunięty
pzm

Ja grałem może ze 2 razy, heh, nie jestem lepszy, nie ma co się martwic :)

mi chodziło o to że nie mam orginału więc nie mogę grać multi :) ale udało mi się uruchomić multi w 5-tej części i teraz od nowa przechodze :) gram w sumie teraz w 4 na GC i PC 5 na PC i 6-tke na PC

użytkownik usunięty
pzm

Aha, okej, źle skumałem temat :) to prawda raczej na piracie się nie da :)
Ja RE 4 i RE 5 grałem na PC, RE 5 świetnie kompatybilny z PC, RE 4 trochę gorzej, bo są jeszcze ustawienia po PS 2....

No w szóstce nie moge ale w piątce uruchomiłem dwa dni temu i gram online :) ja mam czwórke na PC mocno zmodowaną nowe tekstury większość ścieżki dzwiękowej efekty i cała masa innych rzeczy wygląda jak gra na konsole nowej generacji :)

użytkownik usunięty
pzm

Ehhh....ile ka grywałem Online w RE 5 , to już był styl życia, potem przeniosłem się na RE 6 czy ORC :) - a, no to widzę że ci się świetna wersja trafiła, jak ma ścieżki dzwiękowej efekty i cała masa innych rzeczy wygląda jak gra na konsole nowej generacji :)

a nie wiesz czy za odblokowanie wszystkich osiągnięć w RE5 dostaje sie jakąs nagrode? ja kupiłem orginał RE4 na PC a sam sobie zmodowałem jest takie forum na którym miłośnicy tej serii gier robią mody sa tam mody do RE4 RE5 REORC i teraz zaczynają się pojawiać mody do RE6 ściągam sobie te które mi się podobają :) i ulepszam gre :) tu nie można więc zaraz na FB zamieszcze link do tego forum to zdjęcie które wstawiłeś przed chwilą z Hunkiem i bossami z RE4 w Mercenaries to też jest efektem moddingu...

użytkownik usunięty
pzm

Pewnie, ale tylko figurki, jest maszyna z kulkami a w środku figurki, nie zebrałem wszystkich, bo to jest nawet w trybie najemników :) - nie wiedziałem o czymś takim.....
Chyba też pościągam :)

rozumiem :)

użytkownik usunięty
pzm

Teraz haratam Revelations :)

tak? ale na czym na 3DS?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones