PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606961}

Resident Evil 5

Biohazard 5
7,3 5 604
oceny
7,3 10 1 5604
Resident Evil 5
powrót do forum gry Resident Evil 5

Rozgrywka na jednego 8/10 kampania w co-op na podzielonym ekranie 10/10 nie
pamiętam kiedy tak dobrze się bawiłem z dziewczyną przy grze ,surival ociekający miodem .

użytkownik usunięty
robercik829

Słusznie, i ci co widzieli moją ocenę - wiedzą dlaczego dałem 10/10...za serię i za CO - OP, który dostarcza niebanalnej frajdy :)
Popieram temat :)
Pozdrawiam :)

ocenił(a) grę na 8

Chciałem dać 10 ale jednak klimat nie jest tak przerażający jak np w drugiej części ogólnie nie śpieszyłem się do tej części gdy zobaczyłem murzynków jeżdżących na motorach i strzelających z kałacha teraz uważam że to orginalny smaczek.No ale co -op zamiata wszystko, wczoraj grałem od godziny 18 do 3 rano, jak skończę na normalu zabiorę się za harda .

użytkownik usunięty
robercik829

" Chciałem dać 10 ale jednak klimat nie jest tak przerażający jak np w drugiej części ogólnie nie śpieszyłem się do tej części gdy zobaczyłem murzynków jeżdżących na motorach i strzelających z kałacha teraz uważam że to oryginalny smaczek. "
to zjawisko mnie zmiotło z powierzchni ziemi...mutanty które myślą zapierniczają jeepem :)
co do grozy - fakt, nie ma tu za krzty....ale akcja jest miodzio :)

ocenił(a) grę na 9

" Chciałem dać 10 ale jednak klimat nie jest tak przerażający jak np w drugiej części ogólnie nie śpieszyłem się do tej części gdy zobaczyłem murzynków jeżdżących na motorach i strzelających z kałacha teraz uważam że to oryginalny smaczek. " - Jak dla mnie powinni to wyciąć ...
Niby zombiaki bo mają tego wirusa a na motorkach walczą bronią białą ... masakra
chociaż ze starszych części grałem tylko Code Veronica to i tak fajnie się gra ale klimat (RE5) to tragedia .

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

Twórcom chyba dopadło na myśl to że rezygnacja z zombee którzy myślą tylko o żarciu i nic pozatym minęło, teraz kiedy to każdy grał w RE 4 i wie że mają stopień IQ powyżej średniej, w RE 5 to bystrzaki, zauważyłem że ich AL, tych murzynków jest dobry, myślą i potrafią się komunikować, ale nadal tylko jedno im w głowie, do chaty, i do gara.....

Fabuła to tragedia, reszta ujdzie :)

ocenił(a) grę na 9

chłe chłe dokładnie tylko to jest własnie ten błąd zombiaki nie powinny posiadać inteligencji ...

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

A jednak Umbrella się o to postarała, teraz ten minus robi niezłe zamieszanie w naszych głowach, opiniach, jak i podczas rozgrywki, nie tylko tak jak w RE 1, czy 2 idą do nas by pożreć, ale biegną i unikają kule by zabić :)

ocenił(a) grę na 9

...
z re 5 najbardziej te "prawdziwe" zombie to mi przypominają te wioskowce z rozdziału 3-1 a moim ulubionym rozdziałem jest 3-2 .
Czemu ? Lubię " Piłe tego z re5 , a propos pił czy to nie zabawne w re 4 jest grubasek dostaje z shotguna czy magnum pare razy i pada jak mucha a re 5 chudzielec obrywa tyle i nie zawsze przykuca baaa w ogóle nie upada . (no chyba że truposz chłe chłe)

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

No ja też wolę te "prawdziwe" zombie to mi przypominają te wioskowe z rozdziału 3-1 a moim ulubionym rozdziałem jest 3-2 . - dokładnie ja też :)

Chłe, chłe......dobrze dobrane słowa.... :)

W 5 generalnie nie ma żadnych istot przypominających zombie. Jak dla mnie 5 na tle pozostałych residentów to dno xD Ale ma plusa za tryb współpracy, ktory im się udał. Samotne granie jakoś nie daje mi takiej frajdy.

ocenił(a) grę na 9
hotek95

tez tak uważam zwłaszcza jeszcze ciotowaty bot ...
porównaj sobie do tych z re 4
w re4 może jest klimat ale ci z re4 mi przypominają rozwścieczonych wiochmenów a nie zombie ...

Niszczyciel2000

4 jest w porządku, ale mogliby ograniczyć ilość amunicji, fantów. I mniej tych ganadosów. W 5 to samo. Tylko, że w tej to już spieprz*li sprawę.

ocenił(a) grę na 9
hotek95

dla mnie właśnie w re4 najmniej przypominają zombiaki no , ale każdy ma swoje zdanie ;p
" ograniczyć ilość amunicji, fantów. I mniej tych ganadosów "
" W 5 to samo. Tylko, że w tej to już spieprz*li sprawę. " to też popieram , ale uwazam że to i tak fajna gra
chociaż mogliby ją dopracować ...

Niszczyciel2000

Jakby nie patrzeć na ostatnie residenty, tylko na normalną gre akcji to 5 jest w porządku. Ale że to jest seria RE no to wiesz....Teraz tylko czekać na 6

użytkownik usunięty
hotek95

no macie rację, ale te wcześniejsze Residenty nie mogły się wykazać tym co mamy teraz te RE 6 czy nowsze serie, mają rozbudowany system taktyki, walki, akcji i fabuła jest bardziej rozwinięta, RE 0 - 3 to stare roczniki, miały potężny klimat grozy gdzie jesteśmy sami w rezydencji ale nie był to aż tak zaawansowany silnik graficzny jak mają to teraz Re 4 lub 5, a dlaczego by nie można było to zmienić, przecież chyba nikt nie myśli by ciągle robić tą samą kopię ze starszych Residentów gdy na rynku rywalizacja pomiędzy grami jest ogromna, na badziew nie ma miejsca, a jednak nowe dziecko CAPCOM' u jest na pierwszym miejscu premier i to jak się sprzedaje, co do postaci i potworów to już fabuła, Umbrella traciła siły gdy S.T.A.R.S krzyżowało plany, teraz robi gorsze mutanty niż tylko to co co łaziło po ulicach Raccoon City, czyli zombee i lickiery....tutaj to genetyka mutacji robi za zło.....

Jednak to zależy kto co woli. Niektórzy wolą grafikę, niektórzy klimat. Ja osobiście jestem za tym drugim. Mimo że kolejne części dają nam większe możliwości ja wole klimat. Jednak jak by im się wkońcu udało połączyć te nowe opcje+klimat starych residentów to byłoby PERFECTO.

użytkownik usunięty
hotek95

Dokładnie, ja też wolę klimat, bo RE z tego słyną i był nie do zdarcia dzięki klimacie jaki dostarczał, a teraz typowa akcja, która gości w każdej grze typu FPS/FPP......
to nic nowego, a strata w mocny punkt jakim była groza klimatu :)
pomarzyć, bo już tego nie cofniemy, ani nie naprawimy, a twórcy tego nie poprawią ;)

Generalnie to wydaje mi się, że CAPCOM po raczej nieudanym ORC będzie chciał jakoś wymazać te "skazy" nadchodzącym RE.

użytkownik usunięty
hotek95

Albo nic podobnego, CAPCOM już miało błąd w twórczości takim był RE 0, pamiętasz ja na tą grę jechali wszyscy, teraz inne pokolenie ją uwielbia, tak będzie i tym razem, nam się nie podoba, bo lubimy klimat z RE 2, ale za jakiś czas to i tak będzie nasza ulubiona gra :)

użytkownik usunięty

Mam nadzieję że CAPCOM jednak naprawi swój błąd w średnim stopniu bo cudu się nie spodziewajmy :)

Dokładnie. Ja tam się za bardzo nie nastawiam.

A mi się RE0 podobało xD Zagadki były, muzyka przerażająca, postacie fajne. W końcu chciałabym się dowiedzieć co tam u Billy'ego i Rebecci.

użytkownik usunięty
hotek95

Mi też się podobało RE 0, jednak było trochę niechęci od strony graczy....

no ciekawe co u naszych starych znajomych ?

Ciekawa jestem kiedy się dowiemy, no i co tam u Barrego. Chciałabym chcociaż w RE Damnation na który czekam z niecierpliwością zobaczyć tych bohaterów.

ocenił(a) grę na 9
hotek95

mnie tam w zupełności wystarczy chris , claire , leon , ada

Niszczyciel2000

Jak dla mnie za dużo Chrisa ostatniom, mogliby już Claire w końcu pokazać. No i chcę Bill'a! I Barrego.

ocenił(a) grę na 9
hotek95

chris hmmm
z tego co mi wiadomo był 1 , CV , oraz 5 to nie jest aż tak dużo ...

Niszczyciel2000

za dużo z tego względu, że postacie nie występują tak regularnie np. Chris był w 5 teraz 6 a np. Leon 4 potem 6. A Claire była tylko 2. I nie wspominam tutaj o dodatkach.

użytkownik usunięty
hotek95

No to było różnie, ci bardziej popularni bohaterowie byli częściej, ale tutaj bożyszczem jest Leon, był prawie we wszystkich częściach i nieźle nawywijał, a kolejnym minusem jest to że nie wszystkie znane postacie były tak często jak ta wyżej wymieniona trójka....
Może były jakieś powody :)
Ale to że Wesker ciągle żyje i zdycha to dla mnie jest nielogiczne, no tak w końcu pracuje w Umbrella i coś mu się należy od życia dlatego go mutują, ale ile można :)

ocenił(a) grę na 9

myślałem że go lubisz ...

No ale coś mi się wydaje, że niestety Wesker już nie wróci :( Z jednej strony głupio by było jakby tak wiecznie powracał, ale z drugiej strony szkoda bo był jednym z moich ulubionych bohaterów.

ocenił(a) grę na 9
hotek95

claire tylko raz ??
a co z CV

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

Weskera - czy go lubię, nie bardzo, jest zły i do tego okazał się szują, ale to dobra postać w czarnym charakterze :)
ale jednak przystaję po stronie dobra :)

Tak Claire to główna bohaterka CV.....

Ja tam jedtem ciekawa kogo w Damnation pokażą, no poza Leonem bo to już wiadome. Ale coś mi się wydaje, że Chris też będzie.

użytkownik usunięty
hotek95

Będzie cała znana nam paczka.....Leo, Chris, Claire, Ada, Hunk...itp :)

Jakieś źródło? Ja w nowościach nie jestem xD Ale Hunk? Świetnie!

użytkownik usunięty
hotek95

Ja też, ale tak czytałem od innych użytkowników forum :)

Niszczyciel2000

"nie wspominam o dodatkach"

ocenił(a) grę na 9
hotek95

od kiedy CV to dodatek ?

Niszczyciel2000

dodatki w cudzysłowie powinno być. Mam tu głównie na myśli części od 1-5.

ocenił(a) grę na 9
hotek95

aaa ...

użytkownik usunięty
hotek95

Masz rację, CV to taki dodatek do RE 2...chodzi o beta podstawki :)

ocenił(a) grę na 9

ja słyszałem o re 1.5 to był podobno niedokończony re2

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

To był dodatek do RE 1, jakieś 6 dodatkowych godzin gry :)

a nie po prostu wersja BETA?

ocenił(a) grę na 9
hotek95

też tak myślałem ale sam nie wiem ...

Niszczyciel2000

nie no mi się tak wydaje, tam była ta Eliza czy Elza niby za Claire. No cóż to już chyba nie jest takie ważne. Chociaż jak patrzyłam na zdjęcia, niektóre lokacje wydawały mi się ciekawie zrobione. W przypadku 4 tak samo, mam wrażenie że wersja BETA wyszłaby lepiej niż oryginał.

użytkownik usunięty
hotek95

Niektóre lokacje są świetnie zrobione, i nowe zagadki....
W RE 4 to dwie część ale BETA z Leon' em jest lepsza od Ady....to już tylko dodatek....jakże mieszający się pomiędzy misjami z Leon' em :"

W tej BECIE z 4 trochę Silent Hillem zalatywało. Ale wydawało się fajne.

użytkownik usunięty
hotek95

No coś pod to, fajne, przeszyłem to pierwszy raz i ostatni, natarczywie przeszkadzała Leon' owi....wolę oryginał od dodatku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones