PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606961}

Resident Evil 5

Biohazard 5
7,3 5 604
oceny
7,3 10 1 5604
Resident Evil 5
powrót do forum gry Resident Evil 5

dlaczego ludzie tak bardzo nie znoszą tej części? Ja osobiście uważam, że całkiem nieźle rozwija
koncepcję "czwórki", ma o wiele lepsze sterowanie(przynajmniej na PC) a towarzyszka tym razem
dba o siebie i nie trzeba ciągle uważać, żeby nie wywaliła się o rozwiązane sznurówki. Fakt kilka
rzeczy było nietrafionych(mi. niewygodny ekwipunek) ale czy to powód żeby wieszać na niej psy?

GandalfCzarny666

Największe zgorszenie przysporzył mi ekwipunek z 6. Wg poco w 6 pauza, skoro i tak cie atakują i giniesz( wersja PC ).
6 to dla mnie zupelne nieporozumienie, zmarnowane pieniądze.
5 mialem okazje przejsc na PS3 gra bardzo mi sie spodobała.
Sterowanie wygodne ale czy lepsze od 4? Mam na mysli RE 4 HD.
Ekwipunek w 5 bardzo przypominał mi ten z 4 wiec nie czułem dyskomfortu.

ocenił(a) grę na 9
onezym

Akurat taka pauza mi osobiście bardzo się podoba. Dodatkowy element rzeczywistości. W realnym świecie nie zrobisz pauzy, żeby zmienić ekwipunek. Potęguje to uczucie zaszczucia i bezsilności, oraz podnosi realizm. Dla mnie bomba.

ocenił(a) grę na 10
GandalfCzarny666

Jak dla mnie bardzo dobry resident. Graficznie dzisiaj robi wrazenie. Fabula spojna ciekawe miejscowki dosc dluga bo skonczenie zajmuje ok 20 h. Jakos bledow nie nie posiada, jako ze w dzisiejszych czasach staje sie to czesto widoczne. Chris I Sheva jak dla mnie stanowi genialny duet. O multi nie wspomne bo gra sie genialnie. Warto zagrac

ocenił(a) grę na 8
GandalfCzarny666

pewnie dlatego, że nie srają przy niej ze strachu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones