PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606960}

Resident Evil 4

Biohazard 4
8,2 5 380
ocen
8,2 10 1 5380
Resident Evil 4
powrót do forum gry Resident Evil 4

To jest to!

ocenił(a) grę na 9

To ta część przy której siedziałam z bratem i patrzyłam jak gra, a potem w nocy spać nie umiałam . Teraz sama w nią gram i
jest genialna :D . Mimo wielu lat pamiętałam "leon help me leeon " i słyszalam ten głos w głowie. Dla mnie najlepsza część :)

ocenił(a) grę na 9
aga005

Zgadzam się z Tobą, gra jest rewelacyjna, przeszedłem ją chyba z 5 razy :P ale niestety, dla mnie klimat skończył się na zamku, później już było dużo gorzej... więcej strzelania niż horroru, a to dla mnie największy minus tej części i też dlatego nie grałem jeszcze w 5 cześć, na gameplay`u widziałem że w większym stopniu postawili na akcję;/ Ale pomimo braku klimatu w końcowej fazie i tak dałem 9/10 za rewelacyjny klimat oraz rozgrywkę pierwszych 3/4 gry:)

aga005

Hehe- ja miałam lepiej. Kiedyś jak w nią grałam to przy straszniejszych misjach wołałam męża, bo się bałam i panikowałam :P Zagrałabym znów, ale pożyczyliśmy grę koledze i przepadła....

aga005

Po prostu weszła Ci ta część w głowę za dzieciaka. Na pewno nie jest to najlepsza część i polecam zagrać we wszystkie wcześniejsze. 0>1>2>V>3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones