PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606960}

Resident Evil 4

Biohazard 4
8,2 5 380
ocen
8,2 10 1 5380
Resident Evil 4
powrót do forum gry Resident Evil 4

Przeszedłem kilka razy. Ta gra ma coś w sobie co nie pozwala się przy niej nudzić, Fabuła jest genialnie skonstruowana. Walka z marionetkami w wielu ciekawych lokacjach, po to by skonfrontować się na końcu z... No i kolejne spotkanie Ady Wong. Wspomnienia z RE2...ach. Odświeżona wersja HD na konsole jest graficznie bardzo ładna, biorąc pod uwagę efekty pogodowe, dynamikę i zakres ruchów bohatera. Momentami podczas walk z bossami czuć to przyspieszone tętno..heh. Polecam.

ocenił(a) grę na 7
sabre

Sorry ale nie rozumiem zachwytów nad tą grą.
Zrobili z RE zwyczajny shooter na nie survival horror.
To zaprzeczenie poprzednich idealnych części.

ocenił(a) grę na 10
Lisowczyk

Ja mimo wszystko rozumiem decyzje zeby z gry zrobic tps,re1-3 sa genialne a dwojka moim zdaniem najlepsza czesc i jedna z najlepszych gier w historii ale powiedzmy sobie szczerze seria nie przetrwala by z klasyczna kamera,tak samo rozumiem ze tworcy umiescili nowy wirus bo zombie po jakims czasie by sie znudzily i gracze by narzekali a tak mamy tutaj nowych przeciwnikow i pamietam jak pierwszy raz gralem w czworke i jak koles z pila odrabal glowe Leonowi to az bylem w szoku :D gra naprawde ma swietny klimat ale ostatni rozdzial na wyspie to juz slabizna poniewaz gra zamienia sie w strzelalinke ale to i tak nie zmienia mojej oceny bo oprocz tego fragmentu gra jest swietna aha no i jeszcze jako wade uznalbym postacie czyli Leon na ktorego zadnego wrazenia nie robi trzy razy wiekszy przeciwnik zamiast tego rzuca jakims ironicznym zartem ja rozumiem ze on przezyl Raccon City i zostal swietnie wyszkolonym agentem no ale mimo wszystko...no i Ada robiaca w szpilkach wygibasy.Osobiscie wole postacie bardziej ludzkie ktore sa twarde ale pokazuja ludzkie emocje takie jak strach.pozdrawiam!

ocenił(a) grę na 7
migda

Początek gry rodem z klasycznej serii mi się podobał. Fajnie budowali napięcie. A potem to już była tylko rzeźnia :D
Mam na konsoli świetny RE Code: Veronica, który według jest najlepszy z serii.
Dziękuję za interesującą opinię :)
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones