PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809106}

Resident Evil 2

Biohazard RE:2
8,5 3 606
ocen
8,5 10 1 3606
Resident Evil 2
powrót do forum gry Resident Evil 2

Tylko TTP

ocenił(a) grę na 10

Wrescie tworcy Resident Evil poszli po rozum do glowy i dali znowu bardzo dobry klasyczny widok TTP zza plecow . Po tym co zrobili z Resident Evil 7 i dodatkami juz myslano ze gorzej byc nie moze . Teraz tylko czekac na Resident Evil Revelations 1 i 2 oraz Resident Evil 7 i 2 dodatki remaster w TTP .

ocenił(a) grę na 8
GTA1

revelations nie zremasterują, przecież to nie są stare gry, chyba, ze może w 2040roku

ocenił(a) grę na 8
GTA1

Co do re7 dla mnie był dobry, klimat zajebisty w szczególności do pokonania Marguerite. Jedynie co było spieprzone to to,że gra była cholernie krótka (niedlugo cały pierwszy akt w re4 byl dłuzszy od całej 7-ki) To było przegięcie.

ocenił(a) grę na 9
Masterboy

Gra "Re 7" była niezła. Dopiero pod koniec zaczął czar pryskać.
Po dwójce kolejna część odświeżona to będzie raczej trójka, a nie świeże spinoffy jak Revelations 1/2,
które nawet nie należą do głównego cyklu.

GTA1

Nie zapominajmy, że RE 7 był robiony również z myślą o VR. Grało się 20 lat temu na PlayStation w Residenty 1,2 i 3 ale Resident Evil 7 to pierwsza gra z tej serii, jaką przeszedłem.. i bardzo mi się podobało, niedawno przeszedłem po raz drugi wraz z dodatkami.
Aktualnie przechodzę RE 2 remake i gra się świetnie, połączenie starej szkoły z nową. Bardzo dobrze, że poszli tym śladem, bo praca kamery jak w residencie sprzed 20 lat by mnie odrzuciła.

ocenił(a) grę na 8
undeclared

W ogóle to powinni graczom dać możliwość doboru typu kamery, np. jako nagrodę za przejście gry, tylko w RE Code Veronica była taka opcja grania w fpp lub tpp a to było w 2001 roku czyli już wtedy jak chcieli to potrafili, a tu ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones