PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809106}

Resident Evil 2

Biohazard RE:2
8,5 3 606
ocen
8,5 10 1 3606
Resident Evil 2
powrót do forum gry Resident Evil 2

Napiszę tak

użytkownik usunięty

Właśnie kupiłem i to, co się odpier*ala od to jest istny majstersztyk. Niestety. Z racji wieku nie zagrałem w re1 i re2 z 98, (nadrobilem temat remasterami) czego bardzo żałuję, a oryginału już się raczej w wersji fizycznej nie kupi, także porównania nie mam. Wierzę jednak w legendę tej gry i przejde chociaż remake.

ocenił(a) grę na 9

Jak dla mnie najlepsze w całej serii to Re 2 1998 oraz Re 1 remake 2002 (remaster tej gry na piecu wyszedł w 2015)
Remake 2 części jest dobrą grą, ale nie tak jak pierwowzór Re 2 czy remake jedynki, które są idealnymi grami właściwie bez wad i miodność wylewa się z ekranu. Przy remaku dwójki pewne zastrzeżenia znalazłbym.

U mnie nie ma tłumaczenia wiekiem, bo pierwszeństwo w muzyce, filmach, grach mają najwyżej cenione pozycje czyli
przede wszystkim starsza muzyka, filmy, gry, a niestety większość rzuca się na nowe utwory muzyczne, filmy, gry więc
omija ich wszystko co najlepsze.

Re 2 i Re 1 remake > Re 1 i Re 7 > Re 4 i Re 2 remake > Re CV > Re 3 > Re 0, Revelations 2 > Revelations > Re 5 > Re 6
Tym, którym nie przeszkadza data premiery tych gier polecam zagrać tak jak wychodziły poszczególne części czyli:
Re 1,2,3,CV, remake 1, 0, 4, 5, 6, Revelation, Revelations 2, Re 7, Re 2 remake

Jeśli przeszkadzają komuś oldschoolowe rozwiązania w mechanice starszych pozycji czy oprawa graficzna to poleciłbym:
Re 0 HD, Re 1 remake HD, Re 2 remake, poczekać za remakiem 3 części, Re 7

użytkownik usunięty
returner

Nie wiesz czy dostanie się gdzieś gdzieś starego re2?

użytkownik usunięty
returner

I mam na myśli wersję na PC. PSa 1 nie posiadam, Nintendo 64 nie posiadam, na Steam sie go nie pobierze, a pobrać nie pobiore, bo w tej kwestii mam swoje żelazne zasady i gram tylko w oryginały.

użytkownik usunięty
returner

Pobrać mogę tylko i wyłącznie odpłatnie, legalnie, na jakąś platformę, tylko ząb czasu chyba zrobił swoje i próżno szukać zarówno cyfrowej jak i fizycznej wersji w kazamatach internetu. No chyba, że masz wiedzę, gdzie można go zakupić, to byłbym wdzięczny.

ocenił(a) grę na 8

Na Allegro popatrz a jak tam nie znajdziesz to na E bay na pewno jest, zarówno wersje na PSX jak i na PC

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones