PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809106}

Resident Evil 2

Biohazard RE:2
8,5 3 606
ocen
8,5 10 1 3606
Resident Evil 2
powrót do forum gry Resident Evil 2

Jest BARDZO DOBRZE!!

ocenił(a) grę na 9

Jest bardzo dobrze, gra się naprawdę fajnie jednak granie na najłatwiejszym to istny spacer po parku. Pograłem tak z ciekawości kilka chwil, i naprawdę jest jak dla mnie zdecydowanie za łatwo. ogólnie jestem bardzo zadowolony z gry, a oryginalna ścieżka dźwiękowa naprawdę daję rade. Graficznie jest bardzo dobrze, są zaimplementowane ułatwienia jak IKONKI na drzwiach jakiego klucza mamy użyć. Zgubić się tutaj na pewno nie zgubimy, a mało tego aby ułatwić nam zabawę w szukanie/eksplorowanie, na mapce kiedy pominiemy jakiś przedmiot zacznie on być widoczny. Również kiedy wyczyścimy pomieszczenie z wszelkich Akt/przedmiotów/znajdziek na mapie z czerwonego zmieni kolor na niebieski i uzyska status (CLEAR).
To są takie pierdoły ale fajnie że są, a ragdoll noo naprawdę świetnie że on jest, mając krótką strzelbę czujemy jej siłę, a co dopiero jak będziemy mieli długą, uwierzcie mi jest MOC!!. Pistolet bardziej służy tutaj do unieruchamiania zombiaków niż do ich neutralizacji. No chyba że gramy na najłatwiejszym poziomie, to wtedy co innego. ogólnie jest naprawdę dobrze, z Tyrantem (Mr.X) w ogóle nie warto walczyć i tracić na niego amunicji, a już tym bardziej bez solidnej broni na niego po prostu odwrócić się na pięcie i uciec. I tak go niszczymy w skryptach i tak (końcowe walki które są nieuniknione), choć tutaj dowiedziałem się że developerzy zaimplementowali ten sam system z bossami co w RE7. Czyli jeżeli neutralizujesz Tyranta kiedy stanie ci na drodze, w finalnej walce będzie ci nieco łatwiej. Ile w tym prawdy nie wiem, ale w RE7 to działało.

https://www.youtube.com/watch?v=Q7cnkwmefoY

ocenił(a) grę na 9
MaXXi

W horrorki najlepiej się gra na Hardzie, bo na Easy i Medium to zawsze nuda i dużo słabszy klimat grozy niż z brakującą amunicją.
Trochę mnie ten remake rozczarował. Lekko. Ale to dlatego, że Resident evil 2 z 1998 jest wręcz grą idealną i miodność wylewała się z ekranu, a tu czegoś mi zabrakło co było tak dobre w Re 2 i niezwykle udanym remaku jedynki. Ale i tak jest dobrze.
Teraz niech Capcom zepnie poślady i tworzy remake trójeczki.

ocenił(a) grę na 9
returner

Podobno kwestia remake'u 3 zależy w głównej mierze od sprzedaży 2. Chociaż mi się marzy krok dalej i wydanie odświeżonej wersji nemesis i code veronica.

ocenił(a) grę na 9
dompedro

Remake 3 części jest 100% pewny. Sprzedaż jest b.dobra. ok 2 mln w niecały tydzień więc w rok będzie 5-6 mln.
Ale później obawiam się, że większa szansa na remake 4 części niż Cove Veronica, który przez brak numerka jak główna seria będzie chyba traktowany jak spin offy Revelations 1 i 2.
Każdy widział jak konwersja na Pc była marna graficznie przy Revelations 1, bo był to port z przenośnej konsoli. Ta odsłona podobnie jak Code Veronica mimo, że powstała w roku 2012 także przydałoby się, gdyby dostała porządny remaster.

returner

Nie zobaczysz remake 4

MaXXi

to skandal, żeby gra na najłatwiejszym poziomie trudności była za łatwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones