PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623689}
7,9 287
ocen
7,9 10 1 287
Reksio i czarodzieje
powrót do forum gry Reksio i czarodzieje

Jak zawsze fajne dialogi i mnóstwo nawiązań popkulturowych, ale...
1. Gra jest zbyt trudna dla dzieci. Nawet ja, stary koń, męczyłem się w kilku fragmentach, zwłaszcza w trzech etapach polegających na odpieraniu szturmu drobiu chaosu - masakra! Jaki pięciolatek ma to przejść?!
2. Mnóstwo bugów i niepotrzebnego recyklingu - na miotle trzeba dolecieć do celu, a potem wrócić na miejsce, tak jakby powrót nie mógł być automatyczny. Zbyt często trafiają się też potyczki z drobiem, choć po opanowaniu czaru snu można się z nimi uporać w kilkanaście sekund. Dwa razy trafiłem poza tym na błąd uniemożliwiający przejście gry i trzeba było wczytywać stary zapis.
3. Chaotyczny scenariusz, maluchy mogą się pogubić w tym pokręconym świecie i wydarzeniach.

Pomijając powyższe, Reksio i Czarodzieje sprawiają dość frajdy, by chcieć zobaczyć finał. Uśmiałem się i nie żałuję tych kilku ładnych godzin spędzonych przed monitorem :)

spokowap

Właśnie jeśli chodzi o poziom trudności, to on według mnie bardzo dużo DAJE tej grze. Pamiętam, że hak grałem w różne części serii i bardzo często musiałem sięgać po pomoc taty lub internetu - ale nie żałuję. Wszystkie części są świetne. Szkoda że się skończyły - ale może to i dobrze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones