PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774078}
9,2 15 207
ocen
9,2 10 1 15207
Red Dead Redemption 2
powrót do forum gry Red Dead Redemption 2

Nuda, a w zasadzie NUDAAAA!!!!!!
Do tego sztuczne wydłużanie czasu gry przez brak szybkiej podróży.
I jakoś nikt z podniecających się tym tytułem, czy to recenzenci czy to zaślepieni fanboje, nie wspominają o tragicznym frame'racie na podstawowych wersjach konsol wynoszącym bardzo często 20-25 fps.
Do tego usypiający ponad godzinny początek, cholernie denerwujące przeszukiwanie postaci i domów, no i mamy "grę roku"..
Fanbojostwo ogarnęło większość globu czy jak?

ocenił(a) grę na 10
pigmejmen26

Myślałem że gra będzie średnia po oglądaniu trailera itp. A po zagraniu w to naprawdę się zdziwiłem gra jest cholernie dobra i zasługuje na tytuł gry roku :) ty chyba nawet w to nie grałeś.

ocenił(a) grę na 1
24h_noliffe

"Ty chyba w to nie grałeś".
Tak masz rację.
Przeszedłem na YT...
Kumpel z którym dzielę konto kupił bo się napalił. Mówił że gra jest "dobra" (nie wybitna jak to wszyscy nazywają sikając w majty), więc i ja zassałem..
Grafika ładna, momentami śliczna, animacje postaci też fantastyczne. Oczywiście kiedy gra nie klatkuje jakby była pokazem slajdów ;P
Ale klimatu niewiele. Fabuła dość przewidywalna no i dziki zachód.. Chyba najnudniejszy okres w dziejach USA.
Tobie się podoba więc graj.
Dla mnie to zwykła padaka której więcej nie tknę.
Dziwi mnie reakcja ludzi Twojego pokroju.
Walić konia nad tą grą wolno.
Ale mówić że jest do dupy to już nie, bo zaraz się takie sępy jak Ty zlecą i zaczną wyzywać od hejterów.
Ja uwielbiam GTA w każdej postaci. Nawet "piątkę" ale jedynie w wersji single, bo online to raj dla kretynów, więc nie krytykuję R* tylko temat którego się podjęli.
Westerny to były popularne w latach 80-90 a nie teraz.
Chociaż...
Ludzkość się cofa w rozwoju mimo postępu technologii więc jakąś logika w tym jest...

ocenił(a) grę na 10
pigmejmen26

Lubiłem kampanie w gta 4 i vicd city ale w gta 5 tylko multi było fajne ale oczywiście kto co woli. oczywiście nie zabraniam gadania że gra ci się nie podoba ale twoja opinia była pusta drógi komentarz trochę lepiej tylko nie wiem czemu odrazu piszesz "online to raj dla kredytów" gta 5 jest tak mocno popularne przez właśnie gta online i to właśnie przez ten tryb miałeś dużą frajdę wracając wieczorem i grając w gta z kumplami. (oczywiście moim zdaniem gta już popsuli i jest słabsze jak kiedyś ale to tylko moja opinia.) J dziki zachód to jeden z lepszych tematyk historycznych, bardzo fajny i ciekawy kto co woli. Dla mnie gra jest świetna a szczerze myślałem że będzie zwykłą średnią grą.

I pamiętaj ludzie kochają westerny więc mnie nie denerwuj i nawet już tego nie komentuj bo nie mam czazu na czytanie takich wypowiedzi.

użytkownik usunięty
pigmejmen26

Westerny były popularne w latach 60-70 omnibusie. Jeśli liczyłeś tu na drugą GTA to jesteś kretynem do potęgi.

ocenił(a) grę na 1

Kolejny fanbojek RDR bez jaj.
Nawet nie chce mi się Ciebie uświadamiać o czym mówię, bo z takimi osobnikami jak Ty nie ma to sensu.

użytkownik usunięty
pigmejmen26

I tak nie byłbyś w stanie, troglodyto. Zresztą nic już dodawać nie musisz- tą jedyneczką dla gry wystawiłeś sobie wystarczające świadectwo. Jesteś albo sfrustrowanym pecetowcem, albo przygłupim dzieciakiem, który liczył na kolejną radosną rozwałkę w stylu GTA. Tak czy siak, jesteś debilem :)

ocenił(a) grę na 1

Debilu, troglodyto??
Już widzę do jakiego targetu jest przeznaczona ta "gra".
Dzięki za uświadomienie.

użytkownik usunięty
pigmejmen26

No, na pewno nie jest to gra dla debili i troglodytów. Stąd twój żałosny hejt. Mam nadzieję, że teraz wszystko zrozumiałeś.

ocenił(a) grę na 1

Tylko że to Ty tępa pało do lania zacząłeś mnie wyzywać.
Więc jedynie potwierdziłeś moje przypuszczenia.

ocenił(a) grę na 10
pigmejmen26

Sam sobie zaprzeczasz, skoro piszesz: "Grafika ładna, momentami śliczna, animacje postaci też fantastyczne." to automatycznie nie ma logiki w dawaniu grze 1. Po przeczytaniu
Twoich wpisów można jedynie stwierdzić że cenisz sobie "bezcelową nawalankę" która według Ciebie jest najlepszą formą rozrywki.

ocenił(a) grę na 1
yenko

Dałem jej 1 żeby zrównoważyć nadinterpretowane fanbojowskie oceny.
Teraz rozumiesz?

ocenił(a) grę na 10
pigmejmen26

Rozumiem. Polecam ci w przyszłości napisać to odrazu bo ludzie będą cie jechać tylko dlatego że dałeś 1 a argumenty nie będą miały większego znaczenia. Pozdro

ocenił(a) grę na 1
yenko

No fakt.
Nie pomyślałem.
Ale bardzo dziękuję za zwrócenie na to uwagi.
W życiu bym nie pomyślał że mogą mnie czytać debile nie potrafiący czytać między wierszami :)
Szczególnie na tym portalu ;P

Ironii pewnie Ci idioci też nie wychwycą :)

ocenił(a) grę na 10
pigmejmen26

Po co wydajecie się w dyskusje z kolesiem, który nie wykształcił jeszcze płatu czołowego?

ocenił(a) grę na 1
Hoorkie

Ohohoo!!!
Jaka zmyślna obraza. No proszę. Mamy tutaj Cfajsztajna we własnej osobie.
Wdali się ze mną w dyskusję, jak mniemam dla jaj. Których brakuje amebom na sterydach. W tym i Tobie.

pigmejmen26

>Westerny to były popularne w latach 80-90 a nie teraz.
Westerny w tamtych czasach były martwe, poza paroma nielicznymi wyjątkami na początku lat 90.

ocenił(a) grę na 8
pigmejmen26

Posłuchaj dobrej rady Pigmejczyku. Wyraznie widac ze jesteś chory psychicznie lecz się nie przejmuj technologia poszła do przodu i zamiast dzikiego zachodu mamy piękne kliniki w których naprawdę mogą ci pomóc. Podejrzewam że nie grzeszysz urodą i jesteś typowym trolem ktory całymi dniami przesiaduje przed monitorem. Pewnie też zastanawiasz się i próbujesz zrozumieć czy straciles znajomych przez trądzik który od paru lat zjada cie kawałek po kawałku zostawiając niemałe kratery przypominające druszlak do płukania makaronu...

ocenił(a) grę na 1
krygra29

"Podejrzewam że nie grzeszysz urodą i jesteś typowym trolem ktory całymi dniami przesiaduje przed monitorem."

Źle podejrzewasz.
Boli Cię że ktoś ma inne zdanie i nie leci jak inne barany za trendem?
To może Ty idź się leczyć do lekarzy których polecałeś.

ocenił(a) grę na 8
krygra29

Pigmejczyku polecałem klinikę nie lekarzy. Słuchasz równie tak samo co pewnie grałeś w tą gre

krygra29

Osobami co potrzebują pomocy to są tacy hejterzy jak ty. Typowi się coś nie spodobało, co ciebie przyprawia o bonera i juuuż musisz napisać całą historie życia osoby której nie nawet nie znasz z internetów.
TO DOPIERO JEST CHORE.

ocenił(a) grę na 9
pigmejmen26

To skoro dostrzegasz chociaż część plusów czemu dajesz 1/10

ocenił(a) grę na 9
pigmejmen26

możesz mówić że jest do dupy ale chociaż podaj sensowne argumenty bo tego nie zrobiłeś

pigmejmen26

W sumie okej rozumiem różne opinie, ale nie rozumiem argumentów z dupy jak np brak szybkiej podróży xD który jest obecny tylko trzeba chyba uważniej grać ;)

ocenił(a) grę na 1
Przemcio8991

Mogło mi to oczywiście umknąć, bo jeśli gra powoduje u mnie więcej frustracji niż satysfakcji, to człowiek staje się drażliwy i nieważny.
Jest to tytuł który poza ładną grafiką nie ma dla mnie niewiele więcej do zaoferowania, więc wyrażam swoją opinię.
Widzę że coraz częściej wyrażanie swojego zdania na dany temat jest dupione na każdym kroku, co strasznie mnie denerwuje. Bo lizanie siebie na wzajem jest super, ale każde odstępstwa już niekoniecznie.
Pewnie dlatego piszę w dość, bezpośredni sposób ;)
P.S.
Serdecznie pozdrawiam ludzi którzy nie są baranami biegnącymi za stadem.

pigmejmen26

Myślę że gdyby Twoja frustracja nie była aż tak wylewna to rzeczywiście spotkałoby się to z innym odzewem, oczywiście też chodzi o zarzuty co do gry, bo po twoich to można odczuć że gramy w inną grę, oczywiście nie atakuje, wyrażam też swoje zdanie, bo nie wiem co było meczacego na początku, chociaz sam zawsze nie mogę się doczekać kiedy po wstępie w sandboxie będę już miał pełen dostęp do świata, a ten przyszedł dosyć szybko, a co do płynności się nie wypowiem bo gram na pro, i mam stałe klatki

użytkownik usunięty
pigmejmen26

"to człowiek staje się drażliwy i nieważny. "; "Jest to tytuł który poza ładną grafiką nie ma dla mnie niewiele więcej do zaoferowania"; "na wzajem"- piszesz nie tyle w bezpośredni, co upośledzony sposób.

ocenił(a) grę na 1

Pisałem na telefonie na którym jest włączona opcja autouzupełniania, a na tym głupim portalu nie ma opcji edycji komentarza.
Jakbyś miał coś więcej w głowie niż trociny, nie miałbyś problemu ze zrozumieniem co napisałem.

użytkownik usunięty
pigmejmen26

To usprawiedliwia jedynie pierwszy z przytoczonych przeze mnie błędów. Reszta to już efekt twojego debilizmu. Zresztą jakbyś miał coś więcej w głowie niż trociny, to najpierw sprawdziłbyś co wypociłeś, a dopiero potem byś to wysłał.

ocenił(a) grę na 1

Kurcze ale mi teraz pojechałeś fanbojku...
Chyba zaleję się z tego powodu w trupa :(
Jestem teraz smutny...

ocenił(a) grę na 1

Czy Ty wogóle zdajesz sobie sprawę jak bardzo uraziłeś moje uczucia?
Jak popełnię samociulstwo będziesz temu winny...

użytkownik usunięty
pigmejmen26

Kiedy brakuje argumentów trzeba uciekać w taką pokraczną i czerstwą ironię. Spróbujesz mnie jeszcze pozytywnie zaskoczyć czy tylko dalej będziesz się pogrążał?

ocenił(a) grę na 1

Stary.
Powiedz mi jak to jest mieć nudne życie?
Bo tylko posiadacze takiego, są w stanie drążyć tak nudny temat jakiego podjąłem.
Zrobiłem to wiedząc że wszystkich to wkurza. Że wszyscy mają spazmy na sam dźwięk RDR, podczas gdy ja na niego sram bo nienawidzę dzikiego zachodu i tyle.
Już wspomniałem że pomijając tematykę, gra nie zasługuje na 10 a nawet na 9, bo nie jest niczym odkrywczym, a do tego kuleje technicznie.
To Ty się przyjeba..łeś do mnie tylko dlatego, że nie sikam pod siebie widząc ta grę.

użytkownik usunięty
pigmejmen26

Jak nudne trzeba mieć życie, żeby skakać po forach i jęczeć jaka to gra jest do dupy, skoro od początku doskonale wiedziałeś, że nie ma ona prawa ci się spodobać, bo przecież „nienawidzisz Dzikiego Zachodu”. Gra nie jest niczym odkrywczym? Dziesiątki smaczków podnoszących realizm w grach na niespotykany do tej pory poziom to nic odkrywczego, tak? Gra nie zasługuje na 9 i 10, bo napisał to jakiś bezmózgi, sfrustrowany, internetowy random? Na pewno wiesz to lepiej od dziesiątek recenzentów, którzy przyznali grze maksymalną ocenę ( uprzedzę twoje zarzuty- tak, tak, Rockstar opłacił ich grubymi miliardami XD). Zresztą po co ja w ogóle z tobą dyskutuję, skoro ostatnim postem przyznałeś się, że jesteś zwykłym trollem i hejterem w jednym, co podchodzi pod moją teorię bóldupiącego pecetowca. Miłego trollowania, bez odbioru.

ocenił(a) grę na 1

Małe sprostowanie...
Nienawidzę PC.

ocenił(a) grę na 1
pigmejmen26

Najlepsze jest piractwo na konsolach XBOX. Zobaczcie ile gra kosztuje aż 5zł. Dlaczego nie ma wersji na PC skoro jest na XBOXie gdzie z tego co widać na alledrogo gra sprzedała się już z ponad 600 sztukach do kwoty 5zł. Głupota rockstar nie zna granic.

Co do tematu to początek bardzo nudny. Powinni dodać jakiś samochód choćby wolniejszy od konia. Jak wyjdzie na PC to będę grał z trainerem na teleportację bo jazda na koniu to badziewie. Już w Assassynie ma kunia dosyć dobrze że są trainery.

ocenił(a) grę na 9
pigmejmen26

Pozwolę sobie napisać posta i kategorycznie nie zgodzić się autorem wątku. Ja sam jestem PC-towcem od jakichś conajmniej 3 lat ale nie sprzedałem swojej PS4 dla właśnie gier wydanych tylko na konsolę (zaznaczam, że posiadam wersję podstawową konsoli a nie PRO). Oczywiście gra może nie jest w 100% idealna ale ocenianie tej produkcji na 1/10 jest wyrazem albo skrajnie złych emocji w momencie kliknięcia oceny 1 i chęci "wyładowania" się na tytule albo jakichś głębokich kompleksów zakorzenionych w autorze. Nie usprawiedliwia tej oceny próba nieudolnego po czasie wytłumaczenia się dlaczego takowa właśnie została dana. Tym bardziej, że niektóre słowa osoby oceniającej przeczą takiej właśnie ocenie, co zostało już wspomniane przez kogoś innego. Według mnie i zapewne wielu innych osób bądź ludzi zawodowo zajmującymi się recenzowaniem gier, ocena 1/10 oznacza całkowitą kaszane we wszystkich aspektach gry, zaczynając od grafiki, animacji, płynności, muzyki, fabuły, immersji grającego z głównym bohaterem i światem i wielu innych rzeczy. Moim zdaniem ta gra nie zawodzi w większości tych aspektów ale rozumiem i szanuję że ktoś może myśleć inaczej i mieć inne odczucia. Jednakże żeby tak było, tytuł powinno się skończyć i wtedy z czystym sumieniem, podpierając się swoimi odczuciami można wystawić ocenę. Grając jedynie prolog + 2-3 godzinki więcej i wystawiając po tym grze ocene 1/10 i ponadto nazywając ludzi fanbojami i nie wiem czym tam jeszcze, jest przejawem skrajnie złych i negatywnych emocji o głębokiego kompleksu autora tegoż postu. To jest moje zdanie i ocena osoby autora po przeczytaniu jego postów.
Pozwolę się nie zgodzić że gra na podstawowym PS4 działa bardzo źle. Przeszedłem 25% wątku fabularnego i brałem udział w dużej liczbie aktywności pobocznych i gra mi zwolniła dwa razy w tym samym momencie - wyjeżdżając na koniu do miasteczka Valentine, na dużej prędkości gdy skręcałem a wkoło było dość dużo NPC-ów gra "chrupnęła" na sekundę. Nie spowodowało to u mnie odczuć typu, że gra jest niegrywalna i przeokrutnie źle zoptymalizowana. Wręcz przeciwnie uważam, że z paroletniej konsoli zostały wyciśnięte ostatnie soki i gra wygląda i działa zadowalająco. Źle zoptymalizowaną grą było Kingdome Come: Delivarnce - zarówno na PC jak i konsoli. Oczywiście różnice we frameracie pomiędzy jakąkolwiek grą na PC w 60 klatkach a RDR2 widać gołym okiem. Z tego też powodu przesiadłem się na PC. Gry działają plynniej i mam z nich lepsze wrażenia. Rozumiem i nie mam zamiaru nikogo krytykować za granie "tylko" na konsoli, bo każdy gra i oddaje się rozrywce w taki sposób na jaki ma ochotę i na jaki ma pieniądze. Wiadomo że na konsoli którą można kupić za trochę ponad 1000 złotych zagra się właściwie we wszystko przymykając oko na 30 klatek, klatek które i tak są inne niż na PC, bo 30 klatek na PC bardzo słabo się gra a na konsoli jest w miarę dobrze.
Wracając do tematu, RDR2 nie otrzymało ode mnie oceny jeszcze bo gra nie jest skończona, w tej chwili jest to solidne 8/10 ale może będzie więcej jak grę skończę.
Pozdrawiam wszystkich graczy, autora posta który przejawia skrajnie złe emocje także :) 3 majcie się!!!

ocenił(a) grę na 10
pigmejmen26

Bardzo nudna - zwłaszcza, że jak się rozkręca to jest to większe zagęszczenie akcji i roz**erdol niż Max Payne 3.
Ja nie wiem czy wy tylko zaczynacie te gry i odstawiacie je na półkę?
Niektórym rzeczom trzeba dać czas się rozkręcić, zwłaszcza jeśli są to tak dobrze napisane historie

ocenił(a) grę na 10
pigmejmen26

Fanboj wiedzmina z bolem dupy XD

ocenił(a) grę na 1
Szatanuuu

Powiedział fanboj RDR2 z bólem dupy.

ocenił(a) grę na 8
pigmejmen26

Matko co tu się dzieje, wstyd panowie, wstyd. Gra jest dobra i nic więcej. Wylałem swoje żale w temacie wyżej, więc nie będę się powtarzał, jak ktoś chętny zapoznać się z moimi argumentami przeciw to zapraszam. Trochę przykro się czyta wasze wyzwiska. Ciekawe czy tak byście między sobą dyskutowali na żywo, przypominam, że po drugiej stronie również siedzi człowiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones