PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774078}
9,2 15 207
ocen
9,2 10 1 15207
Red Dead Redemption 2
powrót do forum gry Red Dead Redemption 2

W potencjale jest wszystko: fabuła, przygoda, klimat, gameplay, temat. Jeśli Rockstar Games nie upodobni tej gry do "GTA V", to "Red Dead Redemption 2" zdeklasuje cały przemysł na lata. Istnieje obawa, że uwarunkowani wieloma bodźcami młodsi gracze stwierdzą znowu, że jazda konno z Meksyku do Teksasu to nuda, której nie są w stanie wytrzymać. W końcu nie ma to jak opcje szybkiej podróży i zasuwanie szybkimi samochodami. Zatem jeśli Rockstar będzie konsekwentnie pilnował filozofii sandboksa, w którym trzeba cierpliwie i na własnych nóżkach zajrzeć w każdy kąt, to otrzymamy tytuł na długie miesiące lub nawet lata.

Na rynku wreszcie znajdzie się tytuł nie zapakowany potworami, elfami, hybrydami, smokami, wilkołakami, zombie, wampirami i magią. Od tego, co można znaleźć choćby na GOL, robi się już niedobrze.

ocenił(a) grę na 7
vermes

Mam tylko nadzieję, że wydadzą to niewiele później na PC.

STAMiNA

A po co? Będzie na konsole i to wystarczy. Seria "Red Dead" zawsze była serią konsolową. Rockstar wydał GTA V na pecety, ale chyba dopiero po dwóch latach. Na starcie było wiele problemów.

ocenił(a) grę na 7
vermes

Tak tylko, że teraz zaczyna być w modzie multiplatformowość i jest pierwiastek nadziei wydania tego na PIECYKU. Jak nie będę musiał od kogoś pożyczyć PS4.

STAMiNA

To fakt. I ta multiplatformowość nie wychodzi grom na dobre. Szkoda. Sądzę, że jeśli pojawi się na pecety, to nie prędzej niż w 2020 roku. Będzie trzeba długo czekać. Grałem kiedyś na pecetach, ale lata świetlne wstecz sobie odpuściłem. To było rozwiązanie totalnie nieekonomiczne. Jeśli chciałem mieć ciągle aktualny komputer, to musiałem mysleć o nowych kartach, procesorach, itd. Gdy już trzeba było wymienić płytę główną, to oznaczało to zakup nowego komputera.

ocenił(a) grę na 7
vermes

Wczoraj z ciekawości złożyłem sobie na morele.net zestawik jaki by mnie interesował. Wyszło mi prawie 16k zł. Przecież to jest chore.

STAMiNA

Niestety, to są kwoty, które rozwalają chyba nawet Amerykanów.

vermes

To są kwoty, które rozwalają przede wszystkim Polaków, i inne kraje wschodnie, oczywiście nie w większości, ale niestety jednak w dużej mierze. Amerykanie na takiego PC mogą sobie pozwolić, ale tam jest moda na konsole, więc oni problemów z grami nie mają. PC ma tylko tą przewagę, że każda gra na najwyższych detalach, będzie wyglądać cudownie, za to największym minusem są kwoty ich utrzymania, jak i wymiany. Kolega swój PC marzeń ma za 16k, z czego da się zakupić porządny TV, PS4 Pro, kilka gier, a i tak starczyło by na kolejną generację konsol, jak i nie na dwie :D

vermes

Nie mam wątpliwości, ta gra to będzie BOMBA. Zakup na premierę obowiązkowy, a nie zdarza mi się to często.

Connor7

Ja dla tej gry kupiłbym konsolę, gdybym nie miał.

użytkownik usunięty
vermes

Taki mam własnie plan.

To naprawdę świetny plan. Ta gra to życie.

użytkownik usunięty
vermes

Też jestem mocno podjarany. I do tego jeszcze te odwołania w zwiastunie do mojego ulubionego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones