PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774078}
9,2 15 207
ocen
9,2 10 1 15207
Red Dead Redemption 2
powrót do forum gry Red Dead Redemption 2

Robią niby taką realistyczną grę z masą pierdół a tu dzień trwa wieki a noc w mgnieniu oka zmienia się w dzień,gdzie ta długa jazda kona przy zachodzie słońca? noc trwa...........11 minut !!!!!!to jest jakieś nienormalne z kąt taki pomysł gdzie ta konsekwencja w budowaniu realistycznego świata???
Uwielbiam grać w gry z otwartym światem i zwiedzać świat w nocy a tu nie mam takiej możliwości jest to takie sztuczne i zabijające imersję że wyrzuciłem grę po paru godzinach.To jest jakiś żart.bym napluł twórcą w twarz nie nawet o te stracone pieniądze ale za największy moj growy zawód.Ludzie zwariowaliście wystawiając jej 10/10 takie noty to dostają gry perfekcyjne a ja w przeciągu paru godzin widzialem jeszcze kilka,jak na przykład bardzo slaby tryb celowania

ocenił(a) grę na 10
tonkpils8888

Fakt, celowanie jest fatalne.
Nie naprowadza cię lekko w stronę przeciwnika, do którego obracasz gałkę, tylko upiera się przy tym, który jest bliżej

Fassassin

co to za radocha grać na autocelowaniu?

ocenił(a) grę na 10
arek_mierzejewski1488

Nie umiem celować na padzie przy 30 klatkach.
Zawsze muszę przyspieszać sobie celowanie.
Tylko chyba w Gearsach i Halo nie miałem z tym problemu, ale w grach rockstara celowanie jest mozolne

ocenił(a) grę na 8
tonkpils8888

Ta gra jest strasznie przereklamowana. System strzelania - wychyl - strzel - powtórz, misje niemalże identyczne, jazda na koniu w tą i z powrotem przez 20 minut zwyczajnie męczy.
Oczywiście aby być sprawiedliwym dodam, że klimat dzikiego zachodu, szczegóły, grafika to coś fenomenalnego! Niestety nic więcej.

ZGR

Grafika naprawde swietna.Co do klimatu.to niestety ale nie moglem wsiąknąć z powodu wyzej wymienionego.Za cholere nie potrafie zrozumiec czemu podjeli taka decyzje i dlaczego ten system dobowy nie wyglada jak np w GTA 5

ocenił(a) grę na 7
tonkpils8888

W pierwszym RDR ustawiało się AUTOCELOWANIE. Tu nie ma czegoś takiego, że postać sama celuje i celownik osadza się i podąża za celem?

STAMiNA

z tego co pamietam to jest taka opcja

ocenił(a) grę na 7
tonkpils8888

No właśnie i wtedy da się grać na padzie. :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones