PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774078}
9,2 15 070
ocen
9,2 10 1 15070
Red Dead Redemption 2
powrót do forum gry Red Dead Redemption 2

Po przejściu części gry myślałem już tylko o tym aby ją skończyć.
Gra jest piękna ale niestety dla mnie nie ma "tego czegoś".
Większość czasu przed monitorem to cutscenki, potem ewentualnie ingerencje pokazane łopatologicznie: teraz wciśnij E, teraz wciśnij F, teraz klikaj myszką.... poza strzelaninami gra toczy się praktycznie sama.... A jeśli o strzelaninach mowa- grę od początku do końca można przejść nie zmieniając broni ani ekwipunku... Do tego nakupić itemków do regeneracji precyzji i dziecko wygra każdą walke...

Podróżowanie na początku super, jednak po czasie jazda od miejsca do miejsca po prostu wykańcza... Jest niby dyliżans, ale nie zawsze można go użyć i nie w każde miejsce.
Wkurzające jest także chodzenie np w obozowisku gdzie można się poruszać jedynie w żółwim tempie.

Polowania- fajna sprawa, ale to ile się dostaje za skóry to śmiech, lepiej kogoś zabić na drodze i ukraść zegarek (np skóra niedźwiedzia 3.50 a zegarek 5 dolców). Polowanie dużo trudniejsze i powinno być myślę bardziej docenione finansowo.

Wytwarzanie rzeczy jest zbędne- wszystko można kupić, a forsy ma się pod dostatkiem

Plusem oczywiście jest fabuła, która jest dobra, jednak tylko dobra. Większość gry Dutch się powtarza że to ostatni skok, oczywiście coś się nie udaje- strzelanina- ucieczka- zmiana miejsca obozu i tak w kółko

Tak poza tym to gra piękna wizualnie, ruchy postaci, konia- petarda. Wiele rzeczy dopracowanych na tip-top.
Jednak nie rozumiem tych ochów i achów nad tym "filmem". Może jestem z innego pokolenia, bo mam już trochę lat, ale wolę jak gra jest uzależniona od itemków czy umiejętności wypracowywanych u postaci i gracza niż być prowadzony za rączkę jak dziecko.

wladcadusz

Dla mnie właśnie brak itemków czy umiejętności jest największym plusem tej w końcu dostałem świetną fabułą z otwartym światem bez tych wszystkich udziwnień i jak widać opłacało się , bo gra odniosła sukces, jak dla mnie gry powinny być różne i na taka rzogrywkę jak RDR2 jak widać równiez jest zapotrzebowanie :)

ocenił(a) grę na 3
kubala102

Ja nie mogę z kolei przetrawić silnika tej gry :/ Wszystko jest w niej tak zamulone, jakby uprzednio zostało namoczone w smole. W GTA 5 jeszcze jakoś to działa, bo auta są dość duże, ale w RDR2 interakcja z koniem, czy przedmiotami to droga przez mękę. Nie pozwalało mi to cieszyć się grą i dziwi mnie jej tak wysoka ocena.

Miszczkurde

Dla mnie gry powinny być różne to co ciebie nudzi mnie zachwyca, wole gre z własnym pomysłem na siebie która cześc pokocha a cześc sie od bije niz typowy korpo produkt dla każdego, zadna inna gra nie dałą mi takiej właśnie radość jak rdr2

ocenił(a) grę na 7
wladcadusz

W sedno

ocenił(a) grę na 7
wladcadusz

W sedno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones