PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774078}
9,2 15 207
ocen
9,2 10 1 15207
Red Dead Redemption 2
powrót do forum gry Red Dead Redemption 2

Ciekawa fabuła przyćmiona przez gameplay i prosze nie tłumaczyć ze zrobiono tak żeby gra była realistyczna ślamazarnie łazimy i jeździmy i i strzelamy do dziesiątek przeciwników gameplay polega na idź wolno tam idź wolno postrzelaj idź wez coś tam przynieś zanieś :/ na pewno nie gra roku

Sqr3ByG

Twój problem z gameplay nie wynika z jakości gry tylko dla tego do czego przyzwyczaił nas obecny rynek gier

ocenił(a) grę na 10
Sqr3ByG

Nie zgadzam sie z tym ze ta gra to przynies zanies. Chyba nie robiles zadan pobocznych. Ktore sa zroznicowane i ciekawe. Jezeli masz problem z gameplayem to widocznie nie umiesz grac. W tej grze grzechem jest cignac tylko watek glowny.

Sqr3ByG

Zgadzam się w 100%. Nie pamiętam kiedy ostatnio inna gra mnie tak irytowała. Ja rozumiem że symulacja, ale jak mój bohater nie umie wejść na górkę o średnim nachyleniu czy potyka się o kamień który ma do kostki to nie wiem czy gram zabijaką czy kaleką!

ocenił(a) grę na 7
Sqr3ByG

Jest dokładnie tak jak mówisz. Jestem na 24% fabuły i mam serdecznie dość tej gry. Zmuszam się okrutnie. Zasypiam przed monitorem słuchając tych dialogów. Nie wiem czy ukończę. Najgorzej szkoda wtopionych pieniędzy.

STAMiNA

Widocznie nie twój klimat. Chyba dobrze ze gry sa różne? Ja przeszedłem 3 raz a większości gier nie potrafije dojść do końca tym bardziej sie ciesze ze twórcy nie zrobili produkcji dla wszystkich bo jak widać kazdza rozgrywka ma swoich fanów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones