PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774078}
9,2 15 234
oceny
9,2 10 1 15234
Red Dead Redemption 2
powrót do forum gry Red Dead Redemption 2

Gra jest dopracowana w każdym calu, technicznie i fabularnie. Prawdą jest, że takich produkcji nie można spodziewać się co roku. Mimo dostępnej opcji gry online, nie wyobrażam sobie nie przechodzić jej po raz kolejny. Arthur Morgan jest najlepszą postacią ever, jak za nim nie tęsknić :) no i muzyka... Gra to kawał dobrej roboty cholernie dobrych twórców.

dziobaczek

Zgadzam się co do wszystkiego. Mam nadzieje że wyjdzie kiedyś remake albo chociaż zwykły port pierwszej części gry na Pc oraz w polskiej wersji językowe, ponieważ bardzo chciałbym
poznać ciąg dalszy tej historii której nigdy nie miałem okazji ograć

ocenił(a) grę na 10
kubala102

Ja chciałabym wierzyć że wyjdzie kolejna część na PS4, ale na razie nie ma żadnego konkretnego info :( pozostaje mieć nadzieję i wiarę w studio rockstar!

ocenił(a) grę na 10
dziobaczek

Twórcy gry bodajże Sam Houser powiedział w którymś wywiadzie przed premierą, że jeśli druga część dobrze się przyjmie to raczej zrobią kolejną część bo maja parę pomysłów na nią. Dwójka przyjechała się bardzo dobrze wiec trójka to raczej pewniak tylko trzeba będzie sobie na nią poczekać pewnie kilka lat jak to z Rockstarem bywa

ocenił(a) grę na 10
kamcio3

To jestem w siódmym niebie! Super!

kamcio3

obstawiam 8-10 lat :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones