PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657023}
8,1 5 621
ocen
8,1 10 1 5621
Rayman Legends
powrót do forum gry Rayman Legends

Ta żaba jest trochę denerwująca ! To jest trochę głupie że nie można sobie samemu otwierać tego wszystkiego tylko musi być ta żaba !!! Np. jestem na tamtym śluzie i chce gdzieś wrócić, ale ona nie podlatuje i nie mogę się cofnąć !

ocenił(a) grę na 9
zizulek13

Masz na myśli Murfy'iego? To chyba bardziej mucha, niż żaba. W jaką wersję grasz? Gra była projektowana dla Wii U, dopiero po jakimś czasie zdecydowano, aby przeportować ją na pozostałe platformy, stąd takie niuanse w rozgrywce. Na Wii U gra się bardzo wygodnie - kontrolujesz Murfy'iego za pomocą dotykowego ekranu na gamepadzie. Bawić się może do 5 osób. Prawie w każdej planszy jeden z graczy może w dowolnym momencie zamieniać się w muchę i wracać do pierwotnej postaci. Gdy grasz solo, to kontrolujesz Murfy'iego, a postać krocząca porusza się automatycznie.

Damek_

Ja gram na PS3. Tam się gra na padzie i kontrolujesz tą żabę / muchę przycinkiem " kółko ". Np. Jak trzeba coś podnieść to ona podlatuje, ja albo inny gracz naciskam " kółko " i ona to podnosi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones