PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657023}
8,1 5 621
ocen
8,1 10 1 5621
Rayman Legends
powrót do forum gry Rayman Legends

Chce znowu trójwymiarowego Raymana...wreszcie z normalną fabułą (której właściwie brak w Origins i Legends), jakiegoś klimatu oraz końcu z tą dziecinadą. Tak grafika jest świetna, muzyka równie, a to że Rayman w końcu uwolnił się od kórlików jest darem niebos, ale wciąż to nie jest to samo co za czasów dwójki lub trójki.

ocenił(a) grę na 10
PaulTheHuman

Zobacz sobie to:https://www.youtube.com/watch?v=JHPJ005azXM Jak dowiedziałem się i zobaczyłem te grafiki to nie mogłem uwierzyć-PRZECIEŻ TO WYGLĄDAŁO PRZEWY**WIŚCIE! Niestety Ubi olało fanów i wydało te za**ne korliki. :-( Mi do szczesia wystarczy cokolwiek nowego z Rayem-w sierpniu mija 4 lata od Legends a o nowej części nic nie słychać.. :-(

ocenił(a) grę na 9
PaulTheHuman

Chwalmy słońce że Rayman uwolnił się od Kórlików. Do zobaczenia (może kiedyś) w Raymanie 4.

ocenił(a) grę na 9
PrimalElf1512

Chciałbym. Origins i Legends to wybitne platformery (słowo klucz!). Niestety ojciec serii Michael Ancel odszedł z Ubi. Nawet jeśli Żabojady ogarną nowego Raya, to bez wizji Ancela nie przeskoczą raczej tej dylogii. Może dlatego się za to nie biorą?

ocenił(a) grę na 9
Grifter

I to boli mocno szkoda mocna.

ocenił(a) grę na 9
Grifter

Szkoda

ocenił(a) grę na 9
Grifter

I to wielka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones