PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607644}
8,0 3 552
oceny
8,0 10 1 3552
Rayman 3: Hoodlum Havoc
powrót do forum gry Rayman 3: Hoodlum Havoc

Druga część lepsza

ocenił(a) grę na 7

może tak uważam, bo mam do niej sentyment, a może dlatego, że po prostu jest lepsza.

doliwaq

Jest lepsza; muzyka, klimat, grywalność - to wszystko bije na głowę następce.

ocenił(a) grę na 10
J_Guana

Nope, grywalność w trójce jest dużo lepsza. Ruchy postaci są płynniejsze i nie wydają się tak ociężałe jak w dwójce. Jeśli chodzi o level design to też jest o wiele lepiej. W dwójce często ma się wrażenie że biegnie się po prostej linii, podczas gdy w trójce jest zachowany balans pomiędzy prostą, ale satysfakcjonującą walką i platformowymi wyzwaniami. Jedyne do czego można się tu przyczepić pod względem rozgrywki to te części gry w których sterujemy butem. Żeby nie było, dwójkę też uwielbiam, ale jednak pod względem gameplayu myślę że trójka jest o wiele lepsza.

ocenił(a) grę na 9
doliwaq

Trzecia część jest świetna, ale bardziej humorystyczna w porównaniu do części drugiej. Uwielbiam obie, ale druga miała fajniejszy klimat i muzykę.

ocenił(a) grę na 8
doliwaq

Muzyka o wiele lepsza, ale obydwie gry są bardzo dobre.

ocenił(a) grę na 10
doliwaq

Ja jest taka bardziej dziecinna, łatwa, ale też wesoła. Taka luźna, zwariowana. Ale dwójka jest bardziej sentymentalna, Robo-piraci, powaga, maski Polokusa, dobra zręcznościówka. Osobiście mam sentyment do dwójki. Ale trójka jest spoko;)

doliwaq

No prawda, prawda. Trójka przyjemna, acz zawodzi. Dwójka była rewelacyjna pod każdym względem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones