PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611982}
8,2 373
oceny
8,2 10 1 373
Ratchet & Clank Future: A Crack in Time
powrót do forum gry Ratchet & Clank Future: A Crack in Time

gra - klasyk

ocenił(a) grę na 10

..i tyle. Obowiązek dla posiadaczy PS3 i miłośników platformówek. Super platformówka, fajne zagadki z projektorem i czytnikiem ruchu dla Clanka, ciekawa, wciągająca.

ocenił(a) grę na 8
giloo

Rzeczywiście, posiadając PS3 i nie zagrać w Ratcheta to zbrodnia. Świetna przygodówka, choć brakuje mi tutaj Co-Opa. Całe szczęście w '4 za jednego' jest kooperacja. ;- )

giloo

Całkowicie popieram. Ta seria to praktycznie moje dziecinstwo, pamietam jak wstajac z lózka pytałem mamę gdzie jest Lacet. Wzruszenie mnie ogarnia gdy o tym pomysle i jestem dumny z tego ze zawsze byłem z seria i zawsze z nia bede. Nikt nie podejrzewal, ze dojdzie do dziesieciu czesci, al doszlo, a ja nie mam nic przeciwko by powstalo jeszcze kilka bo to jest gra która nigdy się nie nudzi.Mam tylko nadzieje ze znajda sposob na spowolnienie uplywu czasu w grze, bo Wg ratchetgalaxy a 4 za jednego Ratchet ma juz 24 lata, wiec za pare lat bedziemy grac prawie emerytem, chyba ze lata u Lombaxow inaczej sie liczy.

PS w tym roku Seria obchodzi 10 lecie. Wszystkiego najlepszego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones