PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808194}
6,3 817
ocen
6,3 10 1 817
RAGE 2
powrót do forum gry RAGE 2

2/10 cholerny żart!

ocenił(a) grę na 2

Świetnie się bawiłem, spędziłem przy tej grze blisko 50 godzin czyszcząc całą mapę. Aż do finału. Dlaczego? Ponieważ gdy odblokowałem ostatnią misję zapisałem grę i uznałem że wykonam ją kiedy indziej. Przyszło to "kiedy indziej", odpalam zapis i k... oczom nie wierzę. Ostatnia misja nie jest aktywna. Szukam na necie czy ktoś ma podobny problem i okazuje się że od ponad roku gracze zgłaszają ten cyrk a deweloper ma to gdzieś i ani mu się śni stworzyć patcha. Patcha który nie poprawia jakieś pierdoły ale pozwala skończyć grę! No i lipa, jeśli nie przeszedłeś ostatniej misji kiedy się odblokowała tylko zapisałeś żeby wrócić do niej później to możesz się pożegnać z finałem. Gry nie ukończysz.

born2run

I taraz wszystko jasne. Zrobiłem identycznie. Przed ostatnie dwa dni przeczesałem całą mapę, wszystko wykonane i klops.

ocenił(a) grę na 6
MichAngelo_filmweb

Świetnie :/ mam to samo

born2run

Czy już ten błąd gry został naprawiony bo mam tak samo i nie wiem co dalej robić bo chciałbym już skończyć tą grę

ocenił(a) grę na 2
oobe503

Nie wiem bo porzuciłem temat. Ale wątpię. Gra wyszła w 2019, ja miałem ten cyrk 2 lata po premierze. Jeśli przez dwa lata deweloper miał to w d... To raczej już tematu nie ruszą.

born2run

Mam to samo żenada

ocenił(a) grę na 8
born2run

W sumie niewiele straciliście, bo zakończenie mierne i robione na odwal się, w sumie jak w pierwszej części, którą nawet średnio pamiętam, tam nie było nawet bossa pod koniec. (!)

@born2run 
Przeczytałem jakiś czas temu twój temat przed moją z przygodą z tą grą, bo jeżeli (tak jak piszą przedmówcy) nadal po kilku latach od premiery występuje wymieniony bug to nic dziwnego, że Bethesda nic z nim nie zrobiła.

To był powód, dla którego czym prędzej ukończyłem tą grę, bo darowałem sobie robienia tych powtarzalnych do bólu zadań pobocznych, których ewidentnie było za dużo. No i po tym, co przeczytałem byłem przestraszony faktem, że również ja na niego natknę.

ocenił(a) grę na 8
born2run

W sumie niewiele straciliście, bo zakończenie mierne i robione na odwal się, w sumie jak w pierwszej części, którą nawet średnio pamiętam, tam nie było nawet bossa pod koniec. (!)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones