PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786972}

Pro Evolution Soccer 2018

Winning Eleven 2018
7,3 304
oceny
7,3 10 1 304
Pro Evolution Soccer 2018
powrót do forum gry Pro Evolution Soccer 2018

Beznadziejnie zbilansowali poziomy trudnosci na top player leje sie wszystkich przezco gra robi sie nudna na superstar nie idzie praktycznie wygrac przezco odechciewa sie grac... dramat

VincentBlade

na super star da sie wygrac bo wygrywam mecze tylko juz trzeba grac atakiem pozycyjnym i myslec bardziej taktycznie. Nie moja wina ze wiekszosc gra na maxa do przodu bez pomyslenia

ocenił(a) grę na 10
SensationTMF

Legend dopiero daje w kość

Debeef

Ale tu nie chodzi o to, że się nie da wygrać, a o to, że poziomy powinny być lepiej stopniowane. Ogromnym błędem gry jest to, że poziomy trudności są beznadziejnie dobrane. Na jednym się ogrywa wszystkich, przez co szybko pojawia się nuda, a na innym o jeden stopień wyżej potrafi być za trudno.

ocenił(a) grę na 10
_Zero_

Mój syn jeszcze niedawno mógł grać do 2 poziomu trudności, bo nie ogarniał, teraz gra z powodzeniem na 3 i 4, ale na piątym idzie mu w kratkę, ja na piątym wszystko wygrywam, ale na 6 już jest w kratkę...siódmy...nie wygrałem dwa razy z rzędu...jak dla mnie każdy znajdzie poziom dla siebie.

Debeef

No właśnie dla mnie to jest spory problem. Bo albo mam poziom w którym wygrywam wszystko bez wysiłku co się szybko nudzi, albo taki że przegrywam wszystko. Potrzebuje czegoś po środku, a jak dla mnie tego nie ma. Dlatego gra bardzo szybko mnie znudziła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones