PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786972}

Pro Evolution Soccer 2018

Winning Eleven 2018
7,3 304
oceny
7,3 10 1 304
Pro Evolution Soccer 2018
powrót do forum gry Pro Evolution Soccer 2018

Zaznaczę, że chodzi mi o wersję PC. O ile w singlu gra się dość fajnie, to multi jest całkowitą porażką. Kod sieciowy PESa 2018 nie nadaje się do niczego. Absolutnie nie polecam nikomu kto chce grać w multi. Problem zaczyna się już przy losowaniu przeciwnika w myClub nie chciało mi żadnego znaleźć, a jak już znajdzie to i tak nie ma się z czego cieszyć. Zdarzyło mi się, że wylosowało mi 3 razy z rzędu tego samego przeciwnika. W innych trybach jest trochę lepiej, jednak i tak niezbyt dobrze. Losowało mi przeciwników o ratingu 600 gdy ja miałem ok. 400... Jaki jest sens grania z tak mocnym przeciwnikiem? Wiadomo, że przegram! Oczywiście nie mogę zrezygnować jak gra mi wylosuje przeciwnika. Wyszukiwanie przeciwnika trwa długo, później grzebanie w składach. Coś co powinno trwać kilkanaście sekund, najwyżej minutę trwa zdecydowanie zbyt długo!

No, ale mamy już przeciwnika. To koniec problemów? Otóż nie. Nie wiem jak oni to zrobili, ale PES 2018 w multi traci wszystkie swoje atuty jakie miał w singlu. Zawodnicy są ospali i ociężali. Przyjmują piłkę zdecydowanie za długo. Nieważne czy gram Realem Madryt czy swoją drużyną w myClub. Sprawia to, że gra jest niezwykle ociężała. Jakby zawodnicy przed meczem zjedli za duży obiad. Często obrońcy rozbiegają się całkowicie bez sensu. Wynik często zależy od szczęścia. Zdarzało mi się przegrywać mecze z ogromną przewagą w posiadaniu piłki i stuprocentowych sytuacjach, a wygrywać te na które nie zasłużyłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones