PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652855}
7,7 1 271
ocen
7,7 10 1 1271
Pro Evolution Soccer 2013
powrót do forum gry Pro Evolution Soccer 2013

Składy

ocenił(a) grę na 8

Dlaczego np. Modric nie jest w Realu a Van Persie w ManU? Przecież te transfery były już sporo czasu temu...myślałem, że składy w meczach Online będą uaktualnione. Strasznie mnie to denerwuje. Po okienku transferowym składy się powinny zmieniać...

archiver42

Takie rzeczy niestety tylko w PESIE. Strona aktualizacyjna i online po prostu leży.

ocenił(a) grę na 8
laxman

No, to jest jakaś tragedia. Gra jest naprawdę świetna, ale to niestety duży minus, który ma znaczenie bo brakuje wielu zawodników w wielu klubach...:/

ocenił(a) grę na 9
archiver42

Polecam ściągać customowe paczki ludzi z oficjalnego forum psa, tam znajdziesz wszystkie aktualizacje transferowe.

ocenił(a) grę na 8
ktyczynski

No ale to chyba można tylko na PC...a nie na PS3 ;/

ocenił(a) grę na 9
archiver42

Niestety

ocenił(a) grę na 9
archiver42

mozna na ps3 wszystko
ja mam wszystkie ligi (bundes, pelna angielska itp.) aktualne sklady, wiec prosze sie nie wypowiadac, jak ktos poprostu sie nie zna. tylko ludzi w blad wprowadzacie.
wystarczy wyszukac na google, chyba to nie trudne ?

ocenił(a) grę na 8
Carmack211

No ale to widocznie właśnie mnie ktoś w błąd wprowadził...więc jak mam to zrobić żeby to wszystko mieć?

ocenił(a) grę na 9
archiver42

pierw musisz wiedzieć jaką masz wersje,
aby to sprawdzić musisz zerknąć na płytę swój numer BLES (jest to ważne, gdyż nie wszystkie mody pasują do konkretnej wersji),
szukasz odpowiedniego moda - np. z tej stronki http://www.pes-patch.com/2012/10/ps3-wenb-eu-option-file-v3-all-bles-version.htm l
lub innej, moze nie ma tego zbyt wiele, ale wujek google podpowie.
gdy juz pobierzesz moda, wrzucasz go na pendrive'a
kopiujesz odpowiednie pliki (co troche trwa), no i cieszysz się modem.
Moze nie jest to tak proste jak na pcta (sam mialem na poczatku z tym problem, gdyz edit file nie odpalał).
Powodzenia ! i miłego grania

ocenił(a) grę na 8
Carmack211

O kurde...nie wiedziałem, że można takie bajery robić :P W takim razie spróbuję - wielkie dzięki ;)

archiver42

Po pierszwsze nie pisz ManU, a po drugie możesz sam zrobic 'transfer', to nie problem.

dafciu7

Po pierwsze, sorry.

ocenił(a) grę na 8
dafciu7

Czemu nie pisać ManU ? :P Jest problem bo transfer mogę sobie zrobić ale grając online i tak składy są stare...

archiver42

http://thebusbyway.com/2011/01/06/man-united-not-man-u/

Tego nie wiedzialem, bo nie gram online.

ocenił(a) grę na 7
archiver42

Co ty gadasz, Van Persie zakończył już karierę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones