PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608272}
7,4 1 772
oceny
7,4 10 1 1772
Pro Evolution Soccer 2011
powrót do forum gry Pro Evolution Soccer 2011

PES 2011 vs. PES 2012

ocenił(a) grę na 8

Od dość dawna gram w 11 i kiedy odpaliłam 12 byłam delikatnie mówiąc zaskoczona, w jak najbardziej negatywnym tego słowa znaczeniu. Gra wydawała mi się tak mało dynamiczna, spowolniona, zastanawiałam się czy przycisk odpowiadający za bieganie mi się nie popsuł, bo zawodnicy ruszali się jak muchy w smole. Twarze zawodników choć być może bardziej szczegółowo opracowane są po prostu brzydkie, niektóre zdecydowanie gorsze niż w 11 (chociażby facjata słynnego CR7). 11 ma natomiast wiele zalet - jest dynamiczna, zawodnicy ruszają się z werwą, a nie jakby powietrze było lepkie i gęste i ich spowalniało, lepiej drybluje się piłką, twarze są ładniej wykonane, jest to naprawdę bardzo grywalna gierka, bo z rozgrywania meczu czerpie się tam czystą przyjemność, w 12 wszystko jest takie... spowolnione, zmulone, nie wiem jak jeszcze to określić :p
Jakie są w takim razie wady PESa 2011? Na pewno faule mogłyby być bardziej dopracowane w sensie fizycznym, interakcje między zawodnikami. Szkoda, że nie ma też nieczystych zagrań w postaci ciągnięcia przeciwnika za koszulkę, czy też odpychania w trakcie wyskakiwania do odbicia piłki główką. Czasami widzimy przerywnik po faulu, kiedy zawodnicy zaczynają lekkie przepychanki na boisku - mogliby pójść trochę dalej i rozbudować te niesportowe zagrania, żeby trochę bardziej iskrzyło na boisku między rywalami ;D są to więc szczegóły, bo i bez tego gra jest bardzo dobra ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones