PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666635}
8,0 2 424
oceny
8,0 10 1 2424
Pillars of Eternity
powrót do forum gry Pillars of Eternity

Wygląda świetnie. Premiera podobno w kwietniu. Oby.

LeoMessi86

Fajnie by było gdyby Bethesda pozwolila Obsidianowi zrobic nowego Izometrycznego 2.5D Fallouta. Brak realistycznej 3D grafiki pozwolilby pobudzic wyobraznie, i brak glosow dla postaci pozwolilby napisac bardziej rozbudowane dialogi. No i oczywiscie znowu skille w grze by sie bardziej liczyly niz celnosc gracza.

bobek388

Akurat Fallout jako 3D dobrze się sprawuje, na rynku nie ma w zasadzie (dobrych) po za F3 I NV gier postapo w formie 3D. Zawsze mogą pozwolić Obsidianowi zrobić poboczną odsłonę, w którą chętnie bym zagrał, mimo że nie zaczynałem od tamtych odsłon tylko od trójki. Od jakiegoś czasu zacząłem doceniać izometryczne cRPG'i mimo, że bądź co bądź jestem z młodego pokolenia. Dziwi mnie tak niska popularność gier typu PoE w porównaniu do DA czy innych 3D cRPG'ów.

The_Fallen

W tym roku będzie Wasteland 2 jesli chodzi o RPG postapo. Za kilka lat moze powstanie jeszcze gra After Reset. A jesli chodzi o rzut izometryczny to w tym roku jest jeszcze Divinity: Original Sin, które zbiera świetne recenzje.

LeoMessi86

I już mamy oficjalną datę. Jest to 27 marca 2015. Jaram się, ze tak ujmę.

ocenił(a) grę na 10
Animefun666

Wiem. Tym bardziej sram na Rockstar i pieniądze wydam na PoE...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones