PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614961}
7,6 147
ocen
7,6 10 1 147
Pathologic
powrót do forum gry Pathologic

Rewelacyjna

ocenił(a) grę na 10

Naprawdę dobra gra. Świetnie poprowadzona fabularnie, z ciekawymi postaciami, ubogą ale interesującą grafiką. Niektórych może znudzić tryb rozgrywki ale dla niektórych jest plusem.

ocenił(a) grę na 10
WielkiTrollini

Brak wpisów na forum gry świadczy o totalnym skretynieniu naszych rodaków. Niesamowita fabuła, niesamowity klimat i świetna grafika, chociaż tylko na poziomie koncepcyjnym, bo warstwa techniczna całkowicie zawodzi niestety.

Niemniej jednak gra została zauważona przez cała rzesze fanów poza Polską i na kickstarterze ma właśnie miejsce zbiórka pieniędzy na remake.

ocenił(a) grę na 10
Motorcycle_Boy

Teraz powstał remake gry w HD na steam był dostępny z 10 euro pokusiłem się nie wiedząc z czym mam doczynienia. Gra jest genialna a jej klimat nie do podważenia. Pomimo starych mechanik, braku staminy i grafiki jak z Morrowinda. Wciąga i nie opuszcza się historii do samego końca.

SaoSin

Właśnie poluje na wersje Classic HD. Trochę w gierkę się gra słyszałem, więc poczekam na odpowiedni czas.

ocenił(a) grę na 10
benburney

Wbrew temu co napisał Berlin z CD-A w ostatniej recce wystawiając Classic HD 9+, warto do tej rzeki wejść.
Ciekawi mnie niemniej jak jeszcze wyjdzie wersja zrobiona od nowa dla współczesnych graczy, na bazie fabuły z Classic HD.

ocenił(a) grę na 9
WielkiTrollini

W 2015 roku pojawił się remaster tej gry, a w 2019 druga część.

returner

Część druga niestety w języku angielskim. Pandemia koronawirusa skojarzyła mi się właśnie z infekcja w Pathologic. Kup mapę i sprawdź które tereny zostały  objęte kwarantanna he he

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones