PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614961}
7,6 147
ocen
7,6 10 1 147
Pathologic
powrót do forum gry Pathologic

Ponad 40 godzin gry w wersje HD na steam. Na początku potrzebowałem poradnika bo byłem trochę nieuważny i mało skupiony. Nie jest on jednak niezbędny ponieważ gra nie jest skomplikowana. Czasami jednak grafika przysparza nam tyle problemów, że poradnik staje się niezbędny.
Pamiętam jak miałem znalezc małą dziewczynkę w rzezni, ale drzwi koło których przechodziłem kilka razy były niewidoczne, albo inaczej, grafika sprawiała, że wydawały się jakimś niewyraznym malowidłem na ścianie.
Innym razem miałem znalezc ciało obok wykopów niedaleko rzezni. Po ciele deptałem, ale było tak niewidoczne w trawie, że musiałem sięgnąć po poradnik i mimo to także chwilę szukałem tym razem bardziej uważnie.

Nastał dziesiąty dzień i nagle odechciało mi się. Ganianie po całej mapie tam i z powrotem. Miałem już dość. Fabuła z czasem stawała się coraz bardziej nudna, choć pierwsze dni trzymały w napięciu i to wielka zaleta gry.

Klimat rodem z Silent Hill. Szukanie powodu zgonu było genialne. Gdy dowiedziałem się dlaczego ludzie umierają byłem jeszcze bardziej pod wrażeniem fabuły tej gry.

No, ale arcydzieło to na pewno nie jest. Ja daję 9/10 bo dawno gra mnie tak nie wciągnęła.

ocenił(a) grę na 9
benburney

Przeważnie jest na odwrót, że starsze gry mają bardziej unikalne lokacje wyróżniające się, a nowsze gry obraz zlany, że można czego nie zauważyć i pominąć. Ale one prowadzą za rączkę i mają znaczniki. Gdy starsze gry oferowały swobodę eksplorowania, bo zostawiały nas samych sobie bez kompasów, znaczników. Miały też ciekawsze mechaniki, mocniejszy klimat, stanowiły o wiele większe wyzwanie i mają lepszą grywalność. Powiedzmy, że Pathologic to solidna produkcja ze względu na klimat i fabułę, ale są o wiele lepsze gry z lat 1985-2005. Wśród wybitnych klasyków nie wyróżnia się ale wśród nowszych gier casualowych z pewnością Pathologic 1 i 2 mocniej się wybija.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones