PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667666}
7,7 426
ocen
7,7 10 1 426
Oddworld: Abe's Oddysee HD: New N' Tasty
powrót do forum gry Oddworld: Abe's Oddysee HD: New N' Tasty

Trochę za prosta

ocenił(a) grę na 7

Pamiętam doskonale jak za dzieciaka męczyłem się by ukończyć oryginalną wersję z PSXa. Etapy zręcznościowe powtarzałem po kilkanaście razy, a w odświeżoną wersję ?, no cóż, przeszedłem bez większych problemów w chyba 2 godziny +- . No ale nie ma się co dziwić, w każdym razie dobrze że odświeżyli tę grę, mam nadzieję że powstanie kontynuacja, a chyba tak się stanie coś mi się kiedyś obiło o uszy.

ocenił(a) grę na 8
D3Mania

To nie gra jest za prosta. To ty sie zestarzałeś.
spróbuj przejść Oddysee jeszcze raz, i zobaczysz że poziom trudności jest bardzo zbliżony
(oczywiście przyjmuję, że w New'n'Tasty grałeś na "Oldschoolowym" poziomie trudnosci a nie na "normalnym")

Krakex

Ja spróbowałem. I faktycznie "New n' tasty" jest łatwiejsza.
Przede wszystkim sprawę ułatwia dużo większa ilość punktów zapisu oraz sam fakt istnienia "quick save" w dowolnym momencie.
W oryginale wejście do sekretu i ginięcie w nim oznacza restart nie z początku sekretu tylko z ostatniego normalnego punktu kontrolnego.
P.S. W PS Store (na ps3) do zakupu w promocji świątecznej jest oddbox - zawierający wszystkie 4 stare części oddworld za 16,5 zł.

ocenił(a) grę na 9
D3Mania

Wbrew pozorom Oddysee nie jest taki znowu trudny, wystarczy nabrać trochę wprawy. Zgodzę się że New 'N' Tasty jest trochę łatwiejsze ale jeśli czujesz niedosyt to zagraj w dlc Alf Escape, gwarantuję że napsuje ci sporo krwi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones