PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699775}

Obcy: Izolacja

Alien: Isolation
8,1 4 119
ocen
8,1 10 1 4119
Obcy: Izolacja
powrót do forum gry Obcy: Izolacja

Przeszedłem grę na HARD, 21h z kawałkiem. Obcego widziałem może z 20, max 25 razy, w większości w oskryptowanych lokalizacjach. To, że nie można go w żaden sposób zabić również jest śmieszne, zwłaszcza pod koniec gdy dysponuje się już miotaczem, kołkownicą i strzelbą.
Gra jest zwyczajnie nudna, ponad 20 godzin przełączania dźwigni i wciskania przycisków - nic innego w tej grze się nie robi. Od ok. 5h gdzie Alien miał być coraz inteligentniejszy coraz rzadziej go widziałem - najczęściej w momentach, kiedy już mnie dopadł, choć na wykrywaczu ruchu nie było go widać.
Jestem fanem serii, ale jak dla mnie ta gra to nieporozumienie - wizualnie majstersztyk, levele na planecie ze statkiem czy w gnieździe Obcych świetne, szkoda że to tylko momenty po których wracamy znowu do przemierzania po 5 razy tych samych lokacji, żeby popstrykać guziki. Nuda.

SinisterEcstasy

Ja przechodzę drugi raz i na końcu nerwy mi puszczaja. Walę w gnoja płomieniem, a ten i tak mnie dopada. Najwyższe poziomy trudności to dno.

ocenił(a) grę na 3
sierro

Czytałem już, że był chyba jakiegoś rodzaju bug z AI w grze, bo jedni widzą Aliena tak jak ja, 5 razy na krzyż przez całą grę a drudzy nie mogą się od niego odpędzić i nic sobie menda nie robi z miotacza :)

ocenił(a) grę na 9
SinisterEcstasy

A mi się coraz bardziej w to grać nie chce. Frustrująca jest to gra zważywszy jak Alien łazi non stop koło nas. Wykrywacz szaleje i dupa. Trzeba znów chować się do szafki. Wychodzę z szafki Alien znowu się pojawia się koło mnie. Naprawdę?

Szkoda bo klimat w grze jest gęsty. Nawet to klikanie w guzicki, wajchy czy przełączniki ma swój urok. Eksploracja daje wiele radości ale Alien non stop łazi na ogonie i nie chce mi się w to grać dalej. Żeby dało się go jakoś zranić i uciec ale nie on musi nas dopaść. Bez sensu.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Nie, to ma sens

ocenił(a) grę na 9
arieljarosz

Rozwiń myśl...

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Co masz na myśli pisząc że wykrywacz szaleje?

ocenił(a) grę na 9
arieljarosz

Nie podaje precyzyjnie jego położenia.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Ja nie miałem takich przypadków (może poza jednym, jak skoczył mi z góry). A na jakim poziomie trudności i grałeś?

ocenił(a) grę na 9
arieljarosz

Easy...

ocenił(a) grę na 9
arieljarosz

Wyprzedzę pytanie. Mam oryginała.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Tzn?

ocenił(a) grę na 9
arieljarosz

hehe
Posiadam legalną kopię cyfrową gry na STEAMie a nie pirata ściągniętego np. z torrentów czy hostingów.

Mówię o tym, bo często się zdarza, że "piraty" różnie działają a to "fps dropy" czy np. specjalnie zaimplementowane przez crackerów niespodzianki typu np. niedający się zabić BOSS skorpion w Serious Samie 3: BFE.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

hehe, ja nie pirat ;)

ocenił(a) grę na 9
arieljarosz

No i dobrze. Chwali się! :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones