PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699775}

Obcy: Izolacja

Alien: Isolation
8,1 4 122
oceny
8,1 10 1 4122
Obcy: Izolacja
powrót do forum gry Obcy: Izolacja

9/10

ocenił(a) grę na 9

W zasadzie jedynym minusem tej gry jest rozwleczona rozgrywka pod koniec. Gierka spokojnie mogłaby trwać 3 godziny mniej, a i tak nic by nie straciła.
Klimat pierwszej części filmu zachowany w stu procentach. Udźwiękowienie idealnie wypozycjonowane, więc grając na słuchawkach dokładnie słyszałem przytłumione odgłosy Obcego biegającego w wentylacji nade mną. A jeśli już chodzi o samego Ksenomorfa, to jest dokładnie tak jak zapewniali twórcy, nieprzewidywalność to jego atut. Fabularnie nie spodziewałem się żadnych zawiłości po tym tytule, jest dokładnie tak jak można było przypuszczać. Poza dialogami są nagrania audio i wiadomości w komputerach, z których dowiadujemy się więcej.
Generalnie jak dla mnie to czołówka horrorów poprzedniej dekady.

Fabuła: 6/10
Udźwiękowienie: 10/10
Klimat: 10/10
Strach: 7/10

ocenił(a) grę na 9
Astro_Zombie

Co do fabuły to ja spokojnie dałbym 8 nawet 9 na 10. Zapomniana fabryka robotów, gdzieś na końcu galaktyki, zbuntowane androidy, zagubieni ludzie no i obcy siejący postrach. Dla mnie bomba!

ocenił(a) grę na 8
Astro_Zombie

Wydaje mi się, że niepotrzebnie była ta akcja z obcym zeskakującym z góry gdy się przebieraliśmy. To mogli obciąć na pewno, ale reszta trzymała się kupy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones