PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608445}
8,3 26 278
ocen
8,3 10 1 26278
Need for Speed Most Wanted
powrót do forum gry Need for Speed Most Wanted

Takie myśli mi się nasuwają gdy gram w tą epicką wyścigówkę.Jest to dla mnie sentymentalna gra którą odświeżyłem sobie po kilku latach i choć minęło już kilkanaście lat to i tak nadal jest to najlepsza część z całej serii NFS zresztą co ja bredzę jest to najlepsza wyścigówka z wszystkich dostępnych tego typu gier,dziś po prostu już takich gier nie ma i nie będzie taka jest prawda nowi twórcy tej serii pokazali to tworząc nowy gniot podszywający się pod tą już legendarną wyścigówkę.Szkoda że twórcy filmwebu nie dali jednej takiej wyjątkowej oceny którą moglibyśmy przyznać tym grą czy filmom które są po prostu tak dobre że nie mieszczą się w skali :D.Need for Speed Most Wanted to niezwykła gra z świetnym soundtrackiem,klimatem oraz z genialną fabułą tylko w tej grze poczujecie klimacik filmu "Szybcy i wściekli" do tego cała czarna lista i rywale nadają tej grze tego co nie miały inne produkcje nie zapomnę też o graffiti które świetnie buduje uliczny klimat oraz zakończenie które jest epicko piękne a gdy po napisach Cross pisze list gończy to po prostu od razu przyszły mi na myśl nowe część Fast and the Furious czyli Dominic Toretto którego nie mogą schwytać to najlepiej ukazuje że można pociągnąć serie z tej gry ale po tym co zobaczyłem ostatnio to wole by klasyki nikt nie tykał.Jeszcze jedno system jazdy jest na prawdę realistyczny gdy przeniosłem się z NFSU2 na NFSMW to dopiero wtedy czyli Most Wanted poczułem że prowadzę wóz.Dobra czas zakończyć komentarz bo mógłbym tak pisać i pisać :D grę oczywiście polecam nie zawiedziecie się są pościgi,wyścigi i cel do którego dążymy pnąc się po czarnej liście na pewno nie jest to monotonna wyścigówka czy też gra w której nie ma celu wiec tylko odpalać i grać.Pozdrawiam

DemiaN

Z serii nfs jest najlepszą tylko denerwuje mnie dość monotonne przechodzenie kamieni milowych przy końcu gry jednak są dość trudne ponieważ mały błąd wystarczy żeby zostać złapanym na pewno gra wymaga od gracza dość dużo wkładu. Myślę że ciężko teraz o grę tego gatunku nie będącą symulatorem a dającą tyle frajdy.

ocenił(a) grę na 7
rafkar93

system prowadzenia realistyczny.............. buahahahahahaah no tu żeś przesadził

gra jest fajna ale nie uważam żeby była lepsza niż u1 i u2 wiadomo nowsza ale prowadzenie podobne może mniej monotonna jest

jest gorsza od porsche i prostreet (tak wiem to moje zdanie :p)

do GRID-a jedynki się nie umywa

ale wolę MW np. od Forzy która jest nuuuudna (zwłaszcza horizion)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones