PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608601}
8,2 19 296
ocen
8,2 10 1 19296
Need for Speed: Underground 2
powrót do forum gry Need for Speed: Underground 2

Taka sobie

ocenił(a) grę na 10

Taka sobie gra najlepszy jest most wanted i kropka ten jest głupi

Hezuvian

"ten jest głupi" - argument na poziomie intelektualnym niedorozwiniętego pawiana.

ghost_cinema

Most Wanted jest najlepszy. Miałam underground ale długo nie pograłam. Znudził się.

ocenił(a) grę na 10
aria992

Moim zdaniem najlepszy Underground 2, potem Most Wanted (z 2005 r.), potem daleko Underground 1, potem Carbon. Reszta taka sobie(nie grałem w porsche unleashed).

ocenił(a) grę na 10
aria992

Most Wanted Undergroundowi może possać. Klimat Undergrounda miażdży na każdej płaszczyźnie. Soundtrack, możliwości tuningu i lista samochodów - istny geniusz... Gra dzięki której mogłem poczuć się jak jeden z bohaterów mojego dzieciństwa - Brian O'Conner. Most Wanted poszedł dalej wprowadzając dzień i masę egzotycznych aut takich jak choćby Lamborghini czy też Porsche - dla mnie to nieporozumienie. Wciąż czekam na wymarzonego Undergrounda 3, który kiedyś tam może wyjdzie.

ocenił(a) grę na 10
alug123

Dokładnie, nie grafika się liczy a frajda i grywalność. W tej kwestii NFS U2 jest na samym szycie listy NFS.

ocenił(a) grę na 9
Hezuvian

jak oceniłeś zmierzch na 10 to nie mam pytań kto jest głupi

ocenił(a) grę na 9
Hezuvian

U2 byl wczesniej. Nalezy mu sie szacunek, a co do MW mozna powiedziec co najwyzej, ze dorownal poprzednikom. Niestety gry moze nie docenic ktos, kto odpalil ja po raz pierwszy, gdy MW bylo juz na rynku. Pamietam pierwsze odpalenie pirackiego Undergrounda niedlugo po premierze. 'O Chryste! Te rozmycia przy wyzszych predkosciach, te bryki, ta muzyka, klimat!' Nostalgie :) Z checia wracam do tego tytulu zarowno na PC jak i na PS2. ;)

ocenił(a) grę na 10
Hezuvian

taka sobie? dałeś 10/10...

ocenił(a) grę na 10
Hezuvian

Mi się bardziej podobał Underground 2 nawet mimo braku policji. Żółtawo-sraczkowaty klimat NW mi nie podszedł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones