PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713854}
7,9 4 159
ocen
7,9 10 1 4159
Mortal Kombat X
powrót do forum gry Mortal Kombat X

Fan mortala

ocenił(a) grę na 9

od kiedy wyszlo mk2. Z tym ze dziecku swojemu nie dam w to grac w tak mlodym wieku. Gra piekna, i to tak, ze na fatalach mozna sie po$zygac. Kiedys grafika wyznaczala bariere fikcji i znaczaco lagodzila te odczucia, zanizajac do poziomu powiedzmy ze frajdy, bo bardziej liczyla sie satysfakcja z udanego wykoniania kombinacji, anizeli z ogladania flakow. A co do dodatkow to fakt, coraz czestsze chamskie zagrania, glownie korporacyjnych deweloperow. Ja nie wiem na co oni zbieraja ta kase, skoro i tak wiadomo ze google wprowadzi terminatory ;D bo skoro kupujesz gre, to placisz za calosc. W stanach sie skarza, w uk tezm a tan dlc kosztuja kilka baksow funtow. Co dopiero u nas.. A potem oburzenie ze piractwo. No ale jak paczka postaci kosztuje u nas tyle co w us pol konsoli, to troche trudno sie dziwic. EHHHHHH

użytkownik usunięty
jnkArt

Nie przesadzaj :), postać kosztuje 20 zł a są też wyprzedaże. Postaci DLC jest 7 wiem że może to chamskie ale gra przynajmniej jest całością nie jak Street Fighter 5.

ocenił(a) grę na 9

Witam. Owszem uniosłem się, i mam tego świadomość heheh. Mimo tego uważam, że przepaść cenowa między nami a Zachodem nadal jest obrzydliwie szeroka. A co do Street Fightera to fakt, śmieszne zagranie Capcomu. Stylóweczka - "Evil Corporation".

użytkownik usunięty
jnkArt

Owszem jak nie zarabiasz dużo to może być bolesne zwłaszcza jak jesteś na konsoli. Ale co się wydarzyło na PC ceny dorównały i różnica jest obecnie na poziomie 15%, zaś ceny steama są porównywalne.

Po prostu wydawcy przestali traktować regiony europejskie o niższych zarobkach w inny sposób. Nadal niby można zdobyć tańsze kopie z regionów ameryki południowej ale może być problem z uruchomieniem w tej części świata.

Po prostu wyrównano wszędzie ceny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
castoterrora

Ktoś widzę tabletek nie zjadł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones