PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611099}

Might and Magic VII: Za krew i honor

Might and Magic VII: For Blood and Honor
8,4 483
oceny
8,4 10 1 483
Might and Magic VII: Za krew i honor
powrót do forum gry Might and Magic VII: Za krew i honor

kpina

ocenił(a) grę na 10

50 miejsce to kpina jakaś. Ta gra powinna być w pierwszej dziesiątce.

Iselor

To pokolenie graczy co teraz jest nie zrozumie fenomenu tej gry.

ocenił(a) grę na 10
mmaakkss

Dokladnie, dzisiejsi gracze nie zrozumieja, co to znaczy odpalac gre raz na dwa lata i miec łzy w oczach ze wzruszenia, sledzac losy bohaterow Harmondale, czy Niesmiertelnego w Torment, Bezimiennego w Gothic, szukac hydroprocesora do krypty 13 w Fallout... Grac w Heroes III, Diablo, Baldurs Gate... Kur*a, bylismy gowniarzami i przezywalismy zyciowr przygody przy tych grach, teraz placzemy grajac w nie znowu i wspominajac, a dzisiejsi mlodzi...? Coraz to nowsza technika, pogra w gre 3 godziny i end, sciagnie 3 DLC i w koncu sie wkurzy i oleje...

ocenił(a) grę na 10
Bruce_Lee

Ja mam na steamie mase nowych gier, ktore "czekaja na swoja kolej". A co wczoraj zainstalowalem? M&M7. Bo do tych gier sie wraca.

ocenił(a) grę na 10
Pawuloniasty

Hahaha dokladnie. U mmie MM6, 7 i 8 caly czas zainstalowane czekaja na swoja kolej. No i Heroes 3 z modami :-)

ocenił(a) grę na 10
Bruce_Lee

Może kiedyś jakiegoś coopa pykniem :)

ocenił(a) grę na 10
Pawuloniasty

W H3? Probowalem nieraz przez Gameranger i cos mi nie chcial smigac :(

ocenił(a) grę na 10
Bruce_Lee

Pamiętasz może czy dwóch towarzyszy-instruktorów sumowało nam premię do otrzymywanego doświadczenia? Każdy daje po 15% więc dają 30% czy liczy mi tylko premię z jednego?

ocenił(a) grę na 10
Pawuloniasty

A na pewno jest sens mieć dwóch takich? Może lepiej wziąć gościa od teleportacji czy innej identyfikacji ? Wg mnie doświadczenie powinno się sumować jak ma się dwóch.

ocenił(a) grę na 10
Iselor

Gość od teleportu odpada bo bierze bodaj aż 20% golda. A może bankier? Bierze 10%, ale daje premię 20% czyli z instruktorem jest się 3% golda do przodu :p. Dwóch bankierów dałoby 20% golda więcej. Na start dałoby to ładnego kopa do znajdywanej kasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones