PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611077}

Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku

Medal of Honor: Pacific Assault
7,4 3 802
oceny
7,4 10 1 3802
Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku
powrót do forum gry Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku

Zajefajnie

ocenił(a) grę na 9

Pomimo wielu niedoróbek, bardzo podobał mi się klimat w tej grze, szczególnie na "krawędzi"
na Guadalcanl i podczas D-Day na Tarawie. Najfajniejszy FPP na drugowojennym Pacyfiku.
Brakowało tylko miotacza ognia.

raval87

jak pszejść dalej na lotnisku na guadalcanlu po zawsze mnie zabiją jak najlepiej te samoloty zestrzelić akcja gry to 28 kwietnia 1942

ocenił(a) grę na 9
kamil190198

Przy okopach masz działko przeciw lotnicze (marker na kompasie powinien cię tam zaprowadzić). Jak już je obsadzisz wypatruj samolotów "ZERO", które cię i tylko cię atakują. Nie interesuje cię ta kotłowanina z amerykańskimi myśliwcami. Po pewnym czasie przyleci PBY (łódź latająca) i to teraz ty jej bronisz. Jak zestrzelisz ostatnie zero PBY ląduje i koniec misji.

raval87

a jak wygląda ta PBY

ocenił(a) grę na 9
kamil190198

http://www.warbirdalley.com/images/PBY-N287.jpg

raval87

dzięki

ocenił(a) grę na 9
kamil190198

prosze o pomoc jak kierowac samolotem z trybu normalnego ,nie w kokpicie ,chodzi mi o caly samolot zeby widziec

ocenił(a) grę na 8
raval87

Zgadzam się miodzio gra dziś takich już niestety nie ma!Fabuła niby nie jest jakaś wykwintna i rozbudowana ale jest ona oparta na wydarzeniach z II wojny światowej i ukazują to dobrze urywki dokumentalne za co właśnie bardzo uwielbiałem tą seriie!Oczywiście można też pochwalić grafikę,klimat i moim zdaniem dobre odwzorowanie działań na Pacyfiku czuć tą atmosferę którą znamy chociażby z filmów opartych na działaniach amerykańskiej armii na Pacyfiku.Ode mnie mocne 9/10 bo jakby się nie patrzeć to była moja pierwsza wojenna gra w którą pykałem,pod wielkim wrażeniem nie byłem bo nie interesowały mnie tego typu gry ale kiedyś wróciłem do tego tytułu i grało mi się przednio : ). Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 8
raval87

Gra na prawdę Super ! dostałem ją na gwiazdkę w tym samym wieku razem ze Star Wars Battlefront biedny już nie wiedziałem w co grać ;)

użytkownik usunięty
focus25

Ja bym wybrał Medal of Honor Allied Assult. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones