PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611112}
8,2 10 169
ocen
8,2 10 1 10169
Medal of Honor: Allied Assault
powrót do forum gry Medal of Honor: Allied Assault

to była gra

ocenił(a) grę na 10

reszta medal of honor poza pacyfikkiem była do chrzanu

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

Racja "_" . przez neta się w to jeszcze pyka.

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

No bez przesady, Airborne nie był aż taki zły!
To (wraz z dodatkami) i tak jest najlepsza część gry, a Call of Duty się chowa!

sadzik444

Medal of honor Underground była najlepszą częścią z serii jak dla mnie i rozwala Allied Assault klimatem. Pewnie nie grałeś we wszystkie części Medal of Honor.

ocenił(a) grę na 10
mativandamme

dobra musze sie przyznac że w underground nie grałem i nie wiedziałem za dużo o jej istnieniu :)
ale głównie chodzi mi o to ze wszystkie starsze fps-y sa lepsze od tych po 2010 roku

sadzik444

No starsze są lepsze od nowych to prawda. Nawet Najnowszy Medal of Honor Warfighter jest strasznie słaby.

użytkownik usunięty
sadzik444

Nigdy w życiu się k..wa nie zgodzę. Oczywiście, szanuję Twoje zdanie, ale nigdy, przenigdy. Dla mnie to właśnie Pacific jest do chrzanu, chociażby przez misję treningową i beznadziejnego sierżanta. Jedyna fajna naprawdę misja to Tarawa. W jedynce było więcej klimatu: misja w zimie ze snajperami, moim zdaniem najlepsza(chociaż większość powie, że lądowanie w Normandii i ukłon w stronę Szer. Ryana). Nie nie, nie ma mowy, Pacific w porównaniu z jedynką i dodatkami, leży i kwiczy. :P To moje zdanie i koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones