PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611112}
8,2 10 169
ocen
8,2 10 1 10169
Medal of Honor: Allied Assault
powrót do forum gry Medal of Honor: Allied Assault

To pierwszy FPS w jaki grałem i zdecydowanie najlepszy, jeśli nie ogólnie najlepsza gra.

donmaslanoz14

grę oceniam tak
grywalność 10/10
grafika 9,5/10
muzyka 10/10
fabuły nie będe oceniał ponieważ to nie oni wymyślili ale jakbym oceniał było by 9,5/10
ogólnie 29,5/30
najlepsza gra na świecie

użytkownik usunięty
donmaslanoz14

Najlepsza gra, to raczej nie, ale na pewno jeden z najlepszych FPS-ów. Dla mnie, póki co, tylko Half-Life go przebija, chociaż nie grałam (jeszcze) w Call of Duty.

ocenił(a) grę na 8

W 2002r Medal Of Honor robił ogromne wrażenie, jednak rok później Call Of Duty wyznaczył nowe standardy w grach wojennych FPS i postawił poprzeczkę jeszcze wyżej, nigdy potem już seria MoH nie była tak dobra.
Half-Life to trochę inna bajka i przebija wszystkie FPSy.

HL na pewno jest lepszy, ale jedyne co w nim takiego dobrego to to że jest strasznie rozbudowany jak na tamte lata i jest w miare ciekawy. Poza tym średni... Call of Duty 1 i dodatek UO jest DUŻO lepszy od tego Medala... Podstawke CoD'a robili ci sami ludzie co AA Trzy poprzednie części MoH'a też są dużo lepsze jak dla mnie, szczególnie dwie pierwsze, jest fun z sieki, jest klimacik i wy***ana muzyka i "czuć" jak pocisk przebija skóre wroga co jest dla mnie jednym z najważniejszych elementów w FPS'ach. W Postal'a 2 np. nie mogę grać przez to że czuje jakbym strzelał do kawałka drewna, a w całej serii CoD jest to idealnie zrobione.

użytkownik usunięty
ghost_996

Postal jest dla mnie wystarczająco odpychający, niezależnie od fizyki gry.

Na mnie to tam nie robi zbytniego wrażenia... To tylko gra...Doskonała żeby się wyładować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones