PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767556}
8,5 7 603
oceny
8,5 10 1 7603
Marvel's Spider Man
powrót do forum gry Marvel's Spider-Man

co tu się odj#ało, kurde taka grę zrobić szok, od strony wizualne i technicznej, majstersztyk roku, i nie ma co go porównywać z GOW-em bo to dwie rożne gry, po prostu pieknie to wygląda, co prawda jest może za dużo tego zbierania, ale same płynne poruszanie sie miedzy wieżowcami nam to wynagradza, i sprawia wielka radochę :) z walego serducha polecam fanom spajdiego :)

floster79

Gra totalny odjazd! Spider ma wszystko to czego zabrakło Kratosowi :))) Fajnie tak się bujać po mieście :D

Wyczes666

no dokładnie, godziny lecą, a de facto w ogóle sie nie poruszam do przodu z fabuła, tu plecak, tam zdjęcie, tam jeszcze cos ech super frajda z gry

floster79

Ja wczoraj grałem tak długo, że dziś jak zamykam oczy to widzę wieżowce i bujającego się na linie Spidera :D

ocenił(a) grę na 7
floster79

Gra spoko ale jest dużo powtarzalności m.in przestępstwa wyzwania itp. Bossy w tej grze spodziewałem się wyzwania ale nie trzeba grać schematem ( rzuć kamieniem odczekaj, walka z shocker taki przykład ) walka z przestępcami była bardzie wymagającą. gra taka 7/10

Rychu1996

hym to ale prawie o każdej grze tak idzie powiedzieć (chodzi mi o powtarzalność), mi tam sie podoba zawsze to odmiana od cod-a, b1 itd. bossowie faktycznie nie sa za trudni, ale czy ja wiem ze to jest taki wielki minus

floster79

Na tym polega porównanie, żeby porównywać dwie różne gry, taka jest definicja znaczenia porównanie. Co mamy porównać tę samą grę?

Piotrek4

to tak jakbyś porównał komedie z horrorem

floster79

Zarówno w komedii jak i horrorze występują: scenografia, gra aktorska, muzyka, scenariusz, reżyseria, zdjęcia.

Piotrek4

toś teraz zabłysł ech skoro ty nie widzisz elementarnej sprzeczności, to już trudno twoja sprawa, ale nie mnie cie uświadamiać

floster79

Nie widzę. Obydwie gry należą do zbliżonego gatunku gier zręcznośiowych/akcji, więc jeśli nie porównywać gier z praktycznie tego samego gatunku to co u ciebie można porównywać? Chyba nic, bo przecież każda gra jest inna.

Piotrek4

ja się tu odniosłem do komedii i horroru

Piotrek4

z reszta słuchaj, dla mnie to dwie rożne gry, tak jak komedia i horror, dla ciebie nie, i ok. nie będę sie tu z tobą w takiej sprawie przekomarzał w nieskończoność, bo to nie ma sensu i tyle ;)

ocenił(a) grę na 9
floster79

Gra bardzo fajna, mechanika walki, płynność w poruszaniu się po mieście, skoki między budynkami aż chcę się grać. Polecam.

ocenił(a) grę na 10
floster79

Niby tak tylko szkoda ze mieszali z kostiumem Spidermana, Spiderman mial zawsze czerwono - niebieski stroj . Wiec dlaczego zmienili na to biale z przodu, kto to w ogole wymyslil . Spiderman zawsze w komiksach, serialach, filmach i grach mial czerwono - niebieski stroj wiec po co to zmieniaja . Glupio to wyglada Spiderman z tym bialym znakiem na przodzie, na okladce gry, zdjeciach z gry i gameplayach powinni zostawic starego Spidermana na szczescie idzie to zmienic na normalny stroj . Czy ten stroj z bialym tym jest od poczatku gry tez?

GTA1

w grze masz zdaje sie 24 rozne stroje, wiec mozesz zmieniac kiedy chcesz ;)

ocenił(a) grę na 9
GTA1

Komiksów w uniwersum Spider-mana jest od groma, pojawia się tam masa różnych strojów. Wg. mnie tym najpopularniejszym z tych nietradycyjnych jest kostium symbionta, którego w grze akurat nie uświadczymy. Niektóre kostiumy z gry pojawiają się w komiksach, inne w filmach a stwierdzenie, że Spidey zawsze miał taki sam strój jest niedomówieniem. Ja właśnie najchętniej hasam w tym z elementami białego pająka na klacie, wygląda spoko i przywdziewasz go, ponieważ tradycyjny uległ lekkiemu zniszczeniu, a "stary przyjaciel" postanowił go zreperować i delikatnie podrasować :) Jest to pewnego rodzaju urozmaicenie i nie oglądam po raz kolejny tego samego designu, który towarzyszył mi podczas chociażby seansów filmów od pana Raimiego czy Webba.

ocenił(a) grę na 9
GTA1

Zapomniałem jeszcze dodać jednego - tu historia jest pisana na nowo (na całe szczęście, już mam dość nastoletnich Parkerów) i delikatnie zmodyfikowany strój jest najmniejszym problemem. Ludzie skrytykowali Sony za Venoma i odstępstwo od pewnego schematu - ciekawe jak zareagują na ewentualne prawdopodobieństwo jak owa postać może zostać przedstawiona w uniwersum gry, co sugeruje w mniejszym lub większym stopniu druga ze scen po napisach, jak zostanie ukończony główny wątek.
Dla mnie jednym z minusów jest nadmiar przestępstw jako poboczna aktywność, przewijają się one dla mnie aż do znudzenia i zakończyłem kampanie tylko z wynikiem 95%. Drugi minus, to długość dodatku The Heist. Nie nacieszyłem się zbyt dużo kocicą :(

lukaszos1

The Heist był mega, ale (sorry nie ma lepszego określenie) żałośnie krótki. A szkoda, bo potenciał historii wykorzystany moze w 20% i nim się kot pojawił, zaraz zniknął. Swoją drogą, postać naprawdę fajnie zrobiona. Całkowicie autentyczna i dopracowana w szczegółach. Tym bardziej nie rozumiem, czemu tworcy dali tak śmieszny czas rozgrywki albo nie wpletli tej postaci w wątek główny. Nie mniej jednak, lepiej (dobre) coś niż nic ;)

ocenił(a) grę na 9
Woodkid

Turf Wars przy Heist to gniot :) Mam wrażenie, jakby to co wydarzyło się w pierwszym dodatku, podczas drugiego nie miało wogóle znaczenia

ocenił(a) grę na 8
floster79

Odpowiedź z lekkim poślizgiem. Mam konsolę od poniedziałku. Wreszcie się zmotywowałem do zakupu. I dzisiaj przed 6 rano skończyłem. Przeszedłem na sto procent. Na koniec miałem z każdej z dzielnic do przejścia misje "czerwone trójkąty" i bazy. Jakbym miał komuś doradzić to bym powiedział żeby robić te trójkąty w czasie gry gdy tylko się pojawiają. Ostatnia misja jaką robiłem to ta ze stacji badawczej w czasie burzy. Najwięcej trudności mi sprawiła. Fabularne, graficznie to cudo! Fantastycznie się grało. Gra dająca dużo frajdy. Różnorodność broni też na duży plus. Ciekawie było się nimi pobawić. Teraz 2-3 dni odpoczynku i trzeba będzie się zabrać za dodatki. A w kolejce jeszcze czeka God of War. Więc znowu będzie i dużo zabawy i dużo wkurzania. Pozdrawiam.

joker895

no, jedna z niewielu gier ktora mozna przechodzic kolejny raz na 100%, tez ja platynowalem, co do GOWA, stary tam dopiero jest moc hehe rowniez ja platynowalem, choc troche trudniej bylo, znaczy czasochonna jest, a walke z krolowa walkiri bede pamietal do konca zycia, nigdy (a gram juz 24lat na konsolach) zaden boss mi tyle nerwow nie zepsól, wiem sa ludzie ktorzy go przeszli jedna reka na ziewaniu hehe ale dla mnie to byla katorgia, oby tobie poszlo lepiej, daj potem znac pozdro

ocenił(a) grę na 8
floster79

Właśnie przeszedłem na PC Remastered tej gry.Powiem tak,wszystkie gry które wychodziły prosto z komiksów o różnych superbohaterach mnie nudziły.Ale ta gra o pająku to jest naprawdę wyjątek.Super się bawiłem podczas grania od początku,do samego końca.Latanie na pajęczynie przez miasto sama przyjemność.Walka z różnymi przeciwnikami ciekawa.Super grafika,oraz ogólnie fabuła wciągająca.Gra zasługuje na tak wysoką średnią tu na FW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones