PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10001528}
8,6 1 080
ocen
8,6 10 1 1080
Marvel's Spider Man 2
powrót do forum gry Marvel's Spider-Man 2

Plusy:
+ technologia natychmiastowej szybkiej podrozy ALE dopiero jak zrobisz duzo nudnych misji pobocznych na danym pod-obszarze mapy (to na minus)
+ wiecej opcji przemieszczania sie, szczegolnie szybowanie i tunele powietrzne spoko
+ Peter giga chad pod wplywem kostiumu venoma jadacy do spodu z lamusami typu Miles i MJ
+ opcja pomijania glupich lamiglowek

Minusy:
- grafika gorsza niz w Miles Morales, momentami wyglada jak gra z PS3 (np. walka z sandmanem albo bycie w swiecie mr negative)
- fabuła slaba, malo epickich momentow w porownaniu do tego co sie dzialo w Miles Morales, np. caly poczatkowy segment z Nosorożcem zjada calego spider-mana 2 na sniadanie
- żmudna i monotonna walka, za duzo przeciwnikow roznego typu w jednym momencie, szczegolnie dystansowych, szkoda ze sie nie da pomijac tak jak lamiglowek
- nudne zadania open world i duzo nudnych segmentow w glownym watku (jakies jazdy na rowerach, granie w kosza, skradanie jako MJ, sterowanie robo-pająkiem)
- za malo swobody, ciagle jakies samouczki, masa oskryptowanych scen gdzie tracimy kontrole nad postacia i mozemy isc tylko do przodu albo czolgamy sie po jakichs rurach
- koniecznosc uzbierania calego paska energii zeby sie uleczyc kosztem uzycia umiejetnosci

Nawet mi sie nie chcialo platyny robic tylko od razu po glownym watku odinstalowalem.

ocenił(a) grę na 7
celebes

Jeszcze fragment gdzie sie robilo rozwalke grajac venomem byl spoko przez pierwsze 5 minut, pozniej juz zbyt monotonne to bylo.

ocenił(a) grę na 8
celebes

Na moje to jesteś lamus który pada nie umie używać, " za dużo przeciwników w jednym miejscu, szczególnie dystansowych i konieczne uzbieranie całego paska energii bla bla bla" ja pier...
Chyba gracz na normalu któremu w pupie źle, włącz very hard albo kup sobie Tamagohi jeśli jeszcze produkują

ocenił(a) grę na 10
celebes

Właśnie ukończyłem ten tytuł i jak dla mnie ta część była zdecydowanie lepsza od pierwszej części i dodatku. Fabuła i narracja przynajmniej o dwie klasy wyżej, przyjemność z grania na na bardzo wysokim poziomie, fenomenalna grafika. Serdecznie polecam wszystkim, nawet gdy się nie jest fanem spirder-mana. Ja nim nie jestem, a dla mnie gra rewelacyjna.

ocenił(a) grę na 8
dumikaal

Ja też nie narzekam .Super przygoda jak w poprzednich częściach.Do tego grafika wymiata na tej wersji PS5.Dla fanów pająka ta gra to pozycja obowiązkowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones