PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855782}
7,7 2 590
ocen
7,7 10 1 2590
Marvel's Spider Man: Miles Morales
powrót do forum gry Marvel's Spider-Man: Miles Morales

:)

ocenił(a) grę na 5

Można powiedzieć że mechanika jest skopiowana z poprzedniej częsci SM ale wydaje się ok, tak samo dodany RT to tyle z zalet. Fabuła oklepana nieciekawa no taki gniot na ps do robienia kaski. Tak samo warto się zastanowić kto wpadł na pomysł czarnego spidermana znowu jakieś lewackie wpływy. Krótko mówiąc jeśli gra będzie poniżej 40zł to warto pograć. Gra to taki tytuł dla widzów h2p_gucio czyli nie wymagających nic więcej od gierki.

aef3ff9ypo61

,,kto wpadł na pomysł czarnego spidermana znowu jakieś lewackie wpływy'' ale zdajesz sobie sprawę, ze Miles Morales istnieje od kilku lat i jest ikoniczną postacią Marvela? Demon's Souls oceniłeś na 4, Spider-Mana na 5, więc widzę ze mocno boli dupa z braku posiadania PSa i zapewne ograniczasz się do jednej platformy. Jesteś największym 2Headem na tym serwisie, nie wiesz o czym piszesz. Widać, ze 14latek za klawiaturką wylewa swoje żale na gry w które nigdy nie grał xD

ocenił(a) grę na 5
JDna100procent

dla mnie SP skończył sie na 2 części filmu dalej to klepanie odgrzanego kotleta a w gierkę bym i tak nie zagrał nawet jakby mi zapłacili jest po prostu za mało ambitna. Oglądałem od początku do końca no i ocena jest sprawiedliwa taki średniak 5/10 mimo ze gierka robiona pod kaske to ma zalety

aef3ff9ypo61

Osobiście fabuła do najlepszych w tej grze może i nie należy, jest momentami zbyt dziecinna, ma całkiem sporo błędów logicznych, questy poboczne są do d*py, ale oglądanie nie da Ci chociażby poczucia bujania się po mieście. Jest to jedyne takie ''doznanie'', bo bujanie zostało zrobione perfekcyjnie, do tego z ciekawym wykorzystaniem DS4. Na PS5 z tego co zdołałem obejrzeć Spider-Man:MM fabularnie wygląda ciekawiej, bujanie zostało podrasowane, a sam świat wygląda o niebo lepiej niż na PS4. Ale nie należę do osób, które coś oceniają pomimo tego, że w to nie grały, bo na podstawie oceniania na YT już wiele razy się przejechałem.

ocenił(a) grę na 8
aef3ff9ypo61

Jak dla mnie równie bdb jak poprzednia część.A w dodatku umila tu granie ten cały świąteczny klimat w grze.Na pewno warto zagrać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones