PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674762}
6,3 225
ocen
6,3 10 1 225
Mars: War Logs
powrót do forum gry Mars: War Logs

Miło zaskoczony :).

ocenił(a) grę na 8

Czytałem recenzje na temat tej gry i nie były one zbyt pochlebne ale najbardziej rozwaliły mnie porównania tej gry przez jakiegoś tam pana bądź panią do Wiedźmina :-/. Tak ta gra zapożyczyła dużo od naszego dobra narodowego :) ale bez przesady Wiedźmin to najlepsza polska gra a do tego jeden z lepszych rpg na świecie i porównywać go z produkcją niskobudżetową świadczy niezbyt dobrze o ludziach piszących takie recenzje.Choć gra w nie których aspektach wygląda jak Wiedźmin to jednak Wiedźmin to Wiedźmin a Kroniki Riddicka to Kroniki Riddicka a Mars: War Logs to Mars: War Logs.W grze jest dobry klimat,fabuła oraz nie najgorsza grafika i całkiem dobry system walk który się nie nudzi dzięki temu że nasz bohater może się bawić czymś co przypomina magię.System ulepszania postaci bardzo mi się spodobał a grę łyknąłem prawie że w jeden dzień,tak dobrze mi się grało dlatego ocenę wystawiam wysoko czyli 8/10.Jeśli ktoś pragnie zagrać w skromnego rpg troszkę w klimatach gry Kroniki Riddicka to serdecznie polecam.

ocenił(a) grę na 8
DemiaN

"Skromna" gra, dokładnie, ale z duszą prawdziwego rpg. Świetna fabuła, klimat i postaci. Bardzo dobry system rozwoju bohatera i umiejętności, dobry system walki. Ogółem, mnóstwo frajdy z grania ;) Nie powinny psuć tej frajdy minusy, chyba, że ktoś nie jest w stanie przeboleć niezbyt powalającej grafiki i lekkiego posmaku niedopracowania. Ja mam tylko jeden zarzut, za krótka rozgrywka, dla mnie gra mogłaby spokojnie być dwa razy dłuższa. 8/10, polecam również.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones